Főoldal » Meccsek » 2018. március 28. » Guijuelo - Navalcarnero

Guijuelo - Navalcarnero 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 5-én is volt Navalcarnero - Guijuelo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2018. március 28. 19:30
Helyszín: Estadio Municipal de Guijuelo (Guijuelo)

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Navalcarnero utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Navalcarnero győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Guijuelo kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Navalcarnero háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 6 győzelmet, 6 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Navalcarnero pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Guijuelo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, a Celta Vigo II vagy a Toledo. A Navalcarnero pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ponferradina, a Real Madrid II vagy a Toledo. A Navalcarnero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna II. A Navalcarnero gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Guijuelo 1380., Navalcarnero 1811. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.