Főoldal » Meccsek » 2019. március 31. » Guijuelo - Las Palmas II

Guijuelo - Las Palmas II 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2019. március 31. 11:00
Helyszín: Estadio Municipal de Guijuelo (Guijuelo)

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Las Palmas II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Las Palmas II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Guijuelo négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Guijuelo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 7 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Guijuelo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Pontevedra. A Las Palmas II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Navalcarnero. A Guijuelo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS. A Guijuelo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Guijuelo 1329., Las Palmas II 2319. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Guijuelo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.