Főoldal » Meccsek » 2018. november 18. » Guijuelo - Atlético Madrid II

Guijuelo - Atlético Madrid II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 7-én is volt Atlético Madrid II - Guijuelo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2018. november 18. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Guijuelo (Guijuelo)

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Atlético Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Guijuelo csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Guijuelo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Guijuelo csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Guijuelo ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Guijuelo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Guijuelo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada, a Burgos vagy a Pontevedra. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a Navalcarnero vagy a Castellón. A Guijuelo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Guijuelo 1380., Atlético Madrid II 2035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Guijuelo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.