Főoldal » Meccsek » 2019. november 10. » Guijuelo - Amorebieta

Guijuelo - Amorebieta 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 10. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Guijuelo (Guijuelo)

40%

• A Guijuelo már nyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. szeptember 14-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a CD Alavés II csapatát).

Guijuelo győzelem:
17 tipp (43%)
10 tipp (25%)
Amorebieta győzelem:
12 tipp (30%)

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Amorebieta győzelem

Az elmúlt fél évben a Guijuelo egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amorebieta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Amorebieta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a CD Alavés II vagy az Atlético Tordesillas. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos vagy a Sporting Gijón II. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Salamanca CF UDS. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Guijuelo 1326., Amorebieta 1386. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amorebieta nyeri ezt a találkozót.