Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 10. » Gremio Porto Alegre - Operário PR

Gremio Porto Alegre - Operário PR 5:1 (1:0)

Brazil Másodosztály mérkőzés, 23. forduló - 2022. augusztus 10. 00:00
Helyszín: Arena do Gręmio (Porto Alegre, Rio Grande do Sul)

Jaminton Campaz ('45+1, 1-0), Diego Souza ('52, 2-0), Kalil ('55, 2-1), Biel ('63, 3-1), Elkeson ('90, 4-1), Elkeson ('90+3, 5-1)

Mérkőzés összefoglaló:

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Gremio Porto Alegre már tizenhét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. május 8-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Cruzeiro verte őket).

Gremio Porto Alegre győzelem:
36 tipp (87%)
3 tipp (7%)
Operário PR győzelem:
2 tipp (4%)

Gremio Porto Alegre utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Operário PR utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Operário PR győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Gremio Porto Alegre csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Gremio Porto Alegre hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Operário PR egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Gremio Porto Alegre sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gremio Porto Alegre 8 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Operário PR pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Gremio Porto Alegre jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gremio Porto Alegre olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponte Preta. Az Operário PR pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guarani. A Gremio Porto Alegre erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gremio Porto Alegre olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Chapecoense. Az Operário PR gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Noroeste. A Gremio Porto Alegre csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gremio Porto Alegre 91., Operário PR 2067. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gremio Porto Alegre jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gremio Porto Alegre csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.