Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 16. » Granada II - Almería II

Granada II - Almería II 3:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 3-án is volt Almería II - Granada II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 16. 11:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Granada CF (Granada)

Darío Guti ('9, 0-1), Hector ('45+1, 1-1), Nacho Buil ('61, 2-1), Sergio Pérez ('83, 2-2), Antonio Marín ('89, 3-2)

43%

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzések mindegyikét a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben a Granada II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Granada II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Granada II 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Granada II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Jaén. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera. A Granada II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Granada II 1256., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Granada II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.