Főoldal » Meccsek » 2011. november 11. » Görögország U21 - Németország U21

Görögország U21 - Németország U21 4:5 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. szeptember 5-én is volt Németország U21 - Görögország U21 mérkőzés!

U21 EB selejtező mérkőzés, 1. csoport - 2011. november 11. 17:45
Helyszín: Stadio Theodoros Kolokotronis (Tripoli), 2.300 néző

Thanos Petsos ('22, 1-0), Peniel Mlapa ('28, 1-1), Kostas Fortounis ('45+3, 2-1), Peniel Mlapa ('45+1, 2-2), Alexander Esswein ('56, 2-3), Thanos Petsos ('62, 3-3), Stefan Bell ('87, 3-4), Panagiotis Vlachodimos ('90+3, 4-4), Peniel Mlapa ('90+5, 4-5)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Görögország U21 négyet, a Németország U21 ötöt rúgott.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Négy gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Peniel Mlapa mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Görögország U21 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Németország U21 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Németország U21 győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben Görögország U21 kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Németország U21 kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, az U21 EB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Görögország U21 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Németország U21 pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján Németország U21 szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben Görögország U21 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Norvégia U21, a Bulgária U21 vagy a San Marino U21. A Németország U21 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hollandia U21, a Fehéroroszország U21 vagy a San Marino U21. Németország U21 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Görögország U21 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fehéroroszország U21. A Németország U21 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izland U21. Görögország U21 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Görögország U21 1864., Németország U21 1331. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Németország U21 jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Németország U21 válogatottja nyeri ezt a találkozót.