Főoldal » Meccsek » 2021. október 23. » Gornik Polkowice - Korona Kielce

Gornik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 30-án is volt Korona Kielce - Gornik Polkowice mérkőzés!

Lengyel Másodosztály mérkőzés, 14. forduló - 2021. október 23. 12:40
Helyszín: Stadion Górnik (Polkowice)

Mateusz Piatkowski ('45+1, 1-0), Adrian Danek ('74, 1-1), Jacek Podgórski ('83, 1-2), Kajetan Szmyt ('90+3, 2-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Gornik Polkowice győzelem:
3 tipp (7%)
4 tipp (9%)
Korona Kielce győzelem:
35 tipp (83%)

Gornik Polkowice utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Korona Kielce utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Korona Kielce győzelem

Az elmúlt fél évben a Gornik Polkowice egyszer nyert hazai pályán, hatszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Korona Kielce háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Korona Kielce az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gornik Polkowice 1 győzelmet, 6 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Korona Kielce pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Korona Kielce szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Gornik Polkowice olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arka Gdynia. A Korona Kielce pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Podbeskidzie. A Gornik Polkowice erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gornik Polkowice olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Puszcza Niepolomice, a Górnik Leczna vagy a Zaglebie Sosnowiec. A Korona Kielce gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Radomiak Radom, a Stomil Olsztyn vagy a Sandecja Nowy Sacz. A Gornik Polkowice csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gornik Polkowice 3653., Korona Kielce 428. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Korona Kielce jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Korona Kielce nyeri ezt a találkozót.