Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:











Girona focicsapat eredményeire legjobban tippelők

Összefoglaló | Mérkőzések | Videók | Góllövők | Játékosok | Helyezések | Csapatstatisztika | Drukkerek | Más honlapok

Legjobb tippelők
#Tippelő neveTipp dbTeli találatFéltalálatPont
1.raul8132636126432
2.AltT3133897384
3.HV28731103361
4.martoonzsolt2873495360
5.heurek2513681342
6.Damian723193778341
7.Varga Zola2463385335
8.karoly2662793321
9.colos tok2742592309
10.Sió2372982309
11.ptomy2613368301
12.lacibacsi42772392299
13.NYÍRBÁTOR2562879298
14.Elod19812592781297
15.Matya2502195295
16.Varga Zoltán2512876292
17.BeZo2442184273
18.Tila2152573271
19.xxy2002473266
20.SEAT2122470260
21.beregi1982372259
22.Mjanko2322567259
23.tatrai2602176257
24.Varga Zoli2521981257
25.lala1962266242
26.bolyán2222265240
27.pifti842311969233
28.zozoka422231966227
29.sanya1481641956207
30.Jeff1771855200
Utolsó 10 Girona tipp
DátumEllenfél és eredményTippTippelő
nov. 17.Real Sociedad 1:10:0XElod1981
nov. 17.Real Sociedad 1:12:2XMatya
nov. 17.Real Sociedad 1:11:01lacibacsi4
nov. 17.Real Sociedad 1:11:01Bácskay D
nov. 17.Real Sociedad 1:12:11gigi61
nov. 17.Real Sociedad 1:11:22Attilius
nov. 17.Real Sociedad 1:11:1XVarga Zola
nov. 17.Real Sociedad 1:12:11Varga Zoltán
nov. 17.Real Sociedad 1:11:22Sió
nov. 17.Real Sociedad 1:12:11AltT
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.