Főoldal » Meccsek » 2022. február 6. » Giorgos Karaiskakis - Rodos

Giorgos Karaiskakis - Rodos 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 1-jén is volt Rodos - Giorgos Karaiskakis mérkőzés!

Görög Másodosztály mérkőzés, B csoport, 17. forduló - 2022. február 6. 13:45
Helyszín: Dimotiko Stadio Agion Anargyron (Arta)

Donaldoni Nguemechieu ('47, 1-0), Kostas Tampas ('90+6, 2-0), Giorgos Delaportas ('90+4, 2-1)

Giorgos Karaiskakis győzelem:
17 tipp (39%)
10 tipp (23%)
Rodos győzelem:
16 tipp (37%)

Giorgos Karaiskakis utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Rodos utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Rodos győzelem
Az elmúlt fél évben a Giorgos Karaiskakis kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rodos egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Giorgos Karaiskakis sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Giorgos Karaiskakis 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rodos pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Giorgos Karaiskakis jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Giorgos Karaiskakis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zakynthos, a Kifisia. A Rodos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Egaleo AO Athens vagy a Levadiakos. A Rodos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Giorgos Karaiskakis 2179., Rodos 3434. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Giorgos Karaiskakis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Giorgos Karaiskakis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.