Főoldal » Meccsek » 2022. február 6. » Gimnastic - Real Madrid II

Gimnastic - Real Madrid II 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2022. február 6. 12:00
Helyszín: Nou Estadi de Tarragona (Tarragona)

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Real Madrid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Madrid II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Gimnastic egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gimnastic 6 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Gimnastic jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gimnastic olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Villarreal II. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Llagostera vagy a Betis II. A Gimnastic erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gimnastic olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra vagy az Atlético Baleares. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, az Atletico Sanluqueno. A Gimnastic csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gimnastic 764., Real Madrid II 795. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmetvagy döntetlent várnak.

A Focikatalógus a Gimnastic csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.