Főoldal » Meccsek » 2021. február 21. » Getafe II - Atlético Madrid II

Getafe II - Atlético Madrid II 1:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 20-án is volt Atlético Madrid II - Getafe II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. február 21. 11:30
Helyszín: Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 1 (Getafe)

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Atlético Madrid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Madrid II csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Getafe II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Atlético Madrid II csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Getafe II egyszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Getafe II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Getafe II 1 győzelmet és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Getafe II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Poblense, az Inter de Madrid vagy a Navalcarnero. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, az Inter de Madrid vagy a S.S. Reyes. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Getafe II 2669., Atlético Madrid II 1700. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint az Atlético Madrid II nyeri ezt a találkozót.