Főoldal » Meccsek » 2019. november 24. » Getafe II - Atlético Baleares

Getafe II - Atlético Baleares 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 21-én is volt Atlético Baleares - Getafe II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2019. november 24. 11:30
Helyszín: Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 (main)

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Baleares győzelem

Az elmúlt fél évben a Getafe II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Baleares az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Getafe II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Baleares szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Getafe II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Getafe II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Deportiva, az Unión Adarve vagy a Las Palmas II. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes, a Rayo Majadahonda vagy a Mirandés. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Getafe II 2900., Atlético Baleares 1152. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Baleares nyeri ezt a találkozót.