Főoldal » Meccsek » 2021. április 7. » Gazovik Orenburg - Chayka

Gazovik Orenburg - Chayka 3:0 (0:0)

Orosz Másodosztály mérkőzés, 35. forduló - 2021. április 7. 15:00
Helyszín: Stadion Gazovik (Rostoshi)

Maksim Palienko ('74, 1-0), Nikolay Prudnikov ('90+2, 2-0), Nikolay Prudnikov ('90+4, 3-0)

Gazovik Orenburg győzelem:
42 tipp (91%)
3 tipp (6%)
Chayka győzelem:

Gazovik Orenburg utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Chayka utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Chayka győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Gazovik Orenburg csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Gazovik Orenburg ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chayka kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Chayka az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gazovik Orenburg 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chayka pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Gazovik Orenburg jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gazovik Orenburg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sovjetov, a Slavia Szófia vagy a Torpedo Moszkva. A Chayka pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Torpedo Moszkva, a Chertanovo Moszkva vagy a Veles. A Gazovik Orenburg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gazovik Orenburg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tobol, a Rudar Pljevlja vagy a Fakel. A Chayka gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Volgar Astrakhan, a Yenisey vagy a Sovjetov. A Chayka csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gazovik Orenburg 542., Chayka 2263. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gazovik Orenburg jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gazovik Orenburg csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.