Főoldal » Meccsek » 2017. december 3. » Gateshead - Luton

Gateshead - Luton 0:5 (0:1)

FA kupa mérkőzés, 2. forduló - 2017. december 3. 15:00
Helyszín: Gateshead International Stadium (Gateshead, Tyne and Wear), 1.300 néző

Oliver Lee ('40, 0-1), Daniel Potts ('62, 0-2), Elliott Lee ('67, 0-3), Daniel Hylton ('90+1, 0-4), Luke Berry ('90+4, 0-5)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • A Luton már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. október 28-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Coventry verte őket).

Gateshead győzelem:
7 tipp (21%)
2 tipp (6%)
Luton győzelem:
24 tipp (72%)

Gateshead utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Luton utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
2017. nov. 25. 16:00