Főoldal » Meccsek » 2022. december 6. » Fuenlabrada - Mérida AD

Fuenlabrada - Mérida AD 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 26-án is volt Mérida AD - Fuenlabrada mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2022. december 6. 12:00
Helyszín: Estadio Fernando Torres (Fuenlabrada)

Lolo Plá ('84, 0-1)

• A két csapat 5 éve és 92 napja nem találkozott egymással, utoljára 2017. szeptember 6-án.
  • A Fuenlabrada már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. október 30-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Racing Ferrol csapatát).

Fuenlabrada utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Mérida AD győzelem
Az elmúlt fél évben a Fuenlabrada ötször nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Fuenlabrada sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Fuenlabrada 5 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Fuenlabrada jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Fuenlabrada olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Vallecano, a Racing Ferrol. A Mérida AD pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II vagy a San Fernando. A Fuenlabrada erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Fuenlabrada olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Adarve, a Linares Deportivo. A Mérida AD gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo vagy a S.S. Reyes. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Fuenlabrada 931., Mérida AD 1813. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fuenlabrada jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Fuenlabrada csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.