Főoldal » Meccsek » 2016. március 13. » Fuenlabrada - Ebro

Fuenlabrada - Ebro 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2016. március 13. 11:00

Fuenlabrada utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Fuenlabrada egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Fuenlabrada 5 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Fuenlabrada jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Fuenlabrada olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, az Amorebieta vagy a Gernika. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Socuéllamos vagy a La Roda. A Fuenlabrada erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Fuenlabrada olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa vagy a Rayo Majadahonda. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, a Toledo. A Fuenlabrada csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Fuenlabrada 1145., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fuenlabrada jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Fuenlabrada csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.