Főoldal » Meccsek » 2019. október 29. » Freiburg - Union Berlin

Freiburg - Union Berlin 1:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 18-án is lesz Union Berlin - Freiburg mérkőzés!

Német Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2019. október 29. 18:30
Helyszín: Schwarzwald-Stadion (Freiburg im Breisgau)

Joshua Mees ('36, 0-1), Robin Koch ('45+2, 1-1), Robert Andrich ('87, 1-2), Christian Gentner ('90+2, 1-3)

34%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Freiburg utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Union Berlin utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Union Berlin győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Berlin csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Freiburg kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Berlin kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Freiburg sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Freiburg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mainz, a FC Nürnberg vagy a Kayserispor. Az Union Berlin pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ried, a Blau-Weiss Linz vagy a First Vienna. A Freiburg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Freiburg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cagliari, az 1. FC Köln vagy a VfB Stuttgart. Az Union Berlin gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Darmstadt, a Wolfsburg vagy a Bayer Leverkusen. A Freiburg csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Freiburg 313., Union Berlin 262. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Berlin jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Freiburg csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.