Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 14. » Fram Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja

Fram Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja 4:4 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Fram Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja mérkőzés!

Izlandi Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2020. augusztus 14. 20:00
Helyszín: Framvöllur (Reykjavík)

Hlynur Magnússon ('11, öngól, 0-1), Bjarni Eiríksson ('21, öngól, 1-1), Tómas Magnússon ('36, 1-2), Thórir Gudjónsson ('45+1, 2-2), Felix Örn Fridriksson ('49, 2-3), Gary John Martin ('53, 2-4), Tryggvi Geirsson ('71, 3-4), Aron Ingason ('90+1, 4-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Fram Reykjavik négyet, az ÍB Vestmannaeyja négyet rúgott.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A mérkőzésen két öngól is született. Egyet-egyet rúgott magának a két csapat.
  • Volt, hogy az ÍB Vestmannaeyja két góllal is vezetett, de végül a Fram Reykjavik kiegyenlített.
  • Az ÍB Vestmannaeyja az elmúlt négy mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Fram Reykjavik utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

ÍB Vestmannaeyja utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább ÍB Vestmannaeyja győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az ÍB Vestmannaeyja csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Fram Reykjavik négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az ÍB Vestmannaeyja ötször nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az ÍB Vestmannaeyja az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Izlandi Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Fram Reykjavik 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az ÍB Vestmannaeyja pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Tehát a Fram Reykjavik jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Fram Reykjavik olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Thor Akureyri, az Afturelding vagy az ÍR Reykjavík. Az ÍB Vestmannaeyja pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Stjarnan, az Akranes vagy a KA Akureyri. Az ÍB Vestmannaeyja erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Fram Reykjavik olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leiknir Reykjavik. Az ÍB Vestmannaeyja gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Valur. Az ÍB Vestmannaeyja csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Fram Reykjavik 2004., ÍB Vestmannaeyja 1451. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az ÍB Vestmannaeyja jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az ÍB Vestmannaeyja nyeri ezt a találkozót.