Ez a fórum a 2010. augusztus 18.-i Tállya - Nagyecsed mérkőzésről szól.

2011. márc. 1. 21:16

Óriási mérkőzés, sajnos búcsú a végén

2010. augusztus 19. csütörtök

Tegnap óriási mérkőzésen, gigászi csatában, hosszabbítás után 6-5 arányú vereséget szenvedtünk Nagyecsed gárdájától, így kiestünk a Magyar Kupa küzdelmeiből.

Szégyenkezni nincs oka a csapatnak, emelt fejjel búcsúzunk a Kupától. A csapatot maximális elismerés illeti, hiszen hatalmas mérkőzésen csak a hosszabbítás utolsó perceiben kapott góllal szenvedtünk vereséget a nagyon jó vendégcsapattól. Mint írtam, óriási mérkőzést láthattak a nézők, csapatunk az első félidőt követően 1-4-es hátrányból felállva a rendes játékidő végére 5-5-re alakította az eredményt. Az első félidő a vendégeké volt, nem találtuk a ritmust, a másodikban azonban felnőttünk a feladathoz, megérdemelten egyenlítettünk. Sőt a hosszabbításban is megvoltak a lehetőségeink, ziccereink, de a szerencse elpártolt tőlünk és az utolsó percekben az ellenfél betalált.

Hihetetlen mérkőzés volt, kimerem jelenteni, hogy amióta Tállyán létezik foci, ilyen mérkőzést még nem láthattak a nézők. A csapat bebizonyította, hogy "bárki" ellen képes felvenni a harcot és az utolsókig képesek küzdeni egymásért, a nézőkért és a községért. Sajnáljuk, hogy nem sikerült a továbbjutás, mindent megtettünk érte. Mégegyszer gratulálunk a csapatnak, így tovább fiúk!

Tállya KSE – RSE Nagyecsed 5-6 (1-4, 5-5, 5-5) – hosszabítás után

Tállya, 400 néző. V.: Fehér.

Tállya: Kristóf – Takács, Tóth, Paranai, Gréz (Pachinger), Pál (Mihálszki Cs.), Szárnya, Mihálszki N., Kovács, Huszti, Kiss (Orosz). Játékos-edző: Pachinger János.

Nagyecsed: Makó – Patály, Ricsei, Gádzsa, Tősér, Szakács, Nyíregyházi (Bulyáki), Ascsillán (Marcsek), Katona, Bancsi, Csáki (Kovács). Edző: Feczkó Tamás.

G.: Mihálszki N. (2), Orosz, Pachinger, Szárnya, ill. Ascsillán (3), Katona (2), Szakács. Jók: az egész csapat, ill. Patály, Ascsillán, Katona.

Pachinger János: – Büszke lehet mindenki erre a csapatra, hiszen 1-4 után sem adta fel a küzdelmet és kis szerencsével óriási meglepetést okozhattunk volna. Gratulálok a vendégcsapatnak, kitűnő mérkőzést játszottunk, élmény volt. Sok sikert nekik a kupában és a bajnokságban is.

Feczkó Tamás: – Jó mérkőzés volt, gratulálok a hazaiaknak.

Továbbjutott: Nagyecsed.