2015. szept. 10. 15:12

Miért nem szerepeltetik Simon Mócit pedig jó erőben van.

Nem csak magukkal,velünk is kicsesznek,mert így nem kap behívót a válogatottba.

2015. aug. 20. 12:27

Meg van az első 1860 pont és gólok,de az első győzelem továbbra is várat magára!

Pedig a mérkőzés úgy indult sima hogy egyik sem fog összejönni,hiszen a hazaiak a Nurberg játszott mezőnyfölényben,de minkét oldalon rengeteg eladott labda pontatlanság jellemezte a meccs 1.félidőének első felét!

Majd két nagy 1860 gólhelyzet a 32,illetve 37 percben Wolf,és Clayssen révén,az első volt a nagyobb helyzet mely a kapufán csattant.

Majd a ráadásban egy 1860 szöglet Clayssen bead a lecsorgó labdába Bülöv jó helyen állva nagy érővel a kapuba fejel.

Ezzel némi meglepetésre,de a két nagy helyzet alapján,megérdemelten vezetett a csapat,a kapura teljesen veszélytelen hazaiak ellen!

A 2.félidő elején bekezdett a hazai csapat teljesen benyomta a vendégeket,ezzel hatalmas nyomás nehezedett rájuk.

A kérdés csak az volt egalizál a Nurberg,ehhez mindössze 10 perc kellett csak,mert 54.percben 1:1 volt az állás.

A vendégek teljesen beszorultak kapujuk előterébe minden erejüket felemésztette a védekezés.

Csak idő kérdése volt mikor kapják a 2.gól,ami végül is újabb tíz perc múlva következett be,és már a hazaiak vezettek!

Aztán az utolsó húsz gyökeres fordulat következett be,átvette az irányítást és mezőnyfőlénybe került ismét az 1860 csapata.

Persze nem eget verő helyzetekről kell beszélni,de a 2.vendég kapufa Wolf révén azért jelzett valamit.

Aztán a sok elkeseredett próbálkozás kísérletek sora eredményre vezetett,egy Clayssen szöglet eredményre vezetett!

A hazaiak védők képre fejelték ki a labdát amit Audlund kapásból a bal alsó sarokba zúdított!

Majd a ráadásban akadt még egy vendég lehetőség,de sajnos kimaradt,így meg kellett elégedni a döntetlennel.

Egyébként a két kapott gól elkerülhető volt,az egyiknél a védők figyeltek egy pontrúgásnál,a másiknál a jobb szélen Clayssen valamit öt védőből csinált és bőrözött be mindenkit.

Valamit nem szabad figyelmen kívül hagyni a két peches kapufát amiből ha csak egy bemegy megnyerik a meccset.

Magyarán nem állt a szerencse azaz fortuna kisasszony a csapat,és ahelyett hogy fogta volna kezét elengedte!

De nincsen idő a sírránkozásra,és a sebek nyalogatására itt az újabb fontos feladat!

Vasárnap hazai pályán az Union Berlin csak egyetlen eredmény elfogadható az pedig a győzelem,és pont megszerzése bármi áron!

Ami a csapat tabellán elfoglalt helyezéséből 15.helyezését nézve nem szorul különösebb magyrázatra

2015. aug. 15. 13:41

Szeretnék bocsánatot kérni ha tévedtem volna az 1860 München Bundesliga búcsúját tekintve,dehogy legalább tíz-vagy nyolc éve másodosztályban senyved az tuti!

A csapat pedig utoljára még 2012-ben Király Gáborral a kapuban harcolt feljutásért,ami két körrel a bajnokság vége előtt,de a Mümcheniek elbénázták így maradtak a másodvonalban.

Az pedig hogy tavaly csak osztályozóval maradtak a második vonal tagjai a már említett drámai meccsen az biztos!

A szezon kezdetett elég gázosnak ítélem,hiszen vereség a Hidenheim otthonában ami újonc hiszen még 2.szezonját kezdi a Bundesliga 2-ben,ha jól tudom.

A 2.körben hazai pályán is fájt a Freiburg elleni hazai vereség,de az még jobban fájt hogy a csapat tét meccsen 180 perce gól képtelen!

De aztán múlt hét szombaton elérkezett a böjt vége a gól képtelenségnek,és a sikertelenségnek!

Hiszen bravúr győzelemmel sikerült kiverni a német kupa 1.köréből a Stabil Bundesliga csapatot a Hoffenheim személyében,mert Classen,illetve a második kontrából lecsapó Mulic személyében.

Mely találkozón az elején a vendég rohamokat túlélve,és persze taktikusan kivédekezve némi szerencsével kétszer lecsapva kontrából megnyerte 15000 fanatikus 1860 München szurkoló legnagyobb örömére!

Na és persze az enyémre is!

Remélem ez a siker erőt és hitet ad a csapatnak hogy elkezdje a pont gyűjtést,de leginkább a győzelmeket!

Hiszen két zakóval a hátuk mögött semmiféle elégetettséget a csapat nulla ponttal sereghajtóként!

Úgyhogy nincsen más lehetőség a Nurberg otthonában mint menekülés a győzelembe!

HAJRÁ 1860 München!

HAJRÁ KÉKEK!

2015. aug. 9. 14:57

2004-ben Voltam 1860-Leverkusen (1-1) Bundesliga mérkőzésen.(Olimpiai stadion 25.000 néző,ami félházat sem jelent)Tehát nem állja meg a helyét az,hogy 13 éve másodosztályú a csapat.(Szerintem abban a szezonban nem is esett ki) Persze én is nagyon várom az előrelépést. Nagyon nehéz a városi rivális árnyékában.

A közeljövőben ismét lesz módom egy meccsre kimenni.Remélem nyerni fog a csapat.

2015. aug. 8. 16:56

Nahát...még kisebb a világ, mint gondoltam.

Más is figyelemmel kíséri pályafutásod"Móci"nemcsak szomszédod,aki hallotta csecsemőként milyen tüdőd van.

Tehetséges és nagyon szorgalmas.(apja jól focizott,anyja jól kézifocizott)

Most úgy tűnik nem kell a "magyar" focinak segítség.

2015. aug. 8. 14:37

Szégyenteljesnek tartom az 1860 München szereplését a bajnokságban mely a maga 155 éves klub múltját tekintve 13 éve senyved a német másodosztályban a Bundesliga kiesésétől számítva.

Miközben az 1.számú Múncheni kirakat csapat akit én csak FC Hollyvoddnak hívok rekordszámra nyerni a bajnoki címeket.

Nekem 13 éve kedvenc német klub csapatom az 1860,és fájdalommal veszem tudomásul hogy utoljára három éve még király Gábor idején volt 3 éve volt reális esély a feljutásra.

De ezt leszámítva sem előtte sem utána nem volt esély a klubhoz méltó identitásért küzdeni a feljutásért!

Maradt a küzdelem az elmúlt években a középmezőnnyel,valamint az elmúlt két évben a kiesés elleni harc!

Ami az előző szezonban realitássá vált hiszen a 2.osztályú tagságot csak osztályozó által,az 1.meccs tragikus 2-0-s veresége után penge élen táncolva sikerült megőrizni a 2.ligás tagságot!

Úgy hogy a szezon közben elvitték az Újpest csapatától a tavalyi szezon kellős közepén!

Ki tudja hogy mennyi meccset játszott az előző szezonban?

Minden esetre szükség lenne csatárra,mert az elmúlt két szezon kezdő meccse gyalázatos!

Sima vereség a Heideheim otthonában 1-0 árányban két hete!

Múlt héten pedig ugyan az 1-0-ás vereség a bajnokaspiráns Feriburg ellen hazai pályán szintén rúgott gól nélkül!

Ilyen gyér formával nem sok jóra számíthat a csapat ma a Német kupa 1.körében a Hoffenheim ellen!

Pedig 18 éve még milyen klasszis csatárok játszottak kék-fehérben,mint Laurh,Stopelkamp,vagy,Bierofka!

Minden esetre a mai kupa kiesés dacára,a bajnoki szereplésre kell koncentrálni 17.-én esedékes Nünberg elleni meccsen ahol már minden képen el kel kezdeni a pontgyűjtést és a felzárkózást!

Ha már leigazolták Simon Krisztián játszassa a csapat mert góllövés tekintetében irtózatosan nagy gondok vannak!

180 perc azaz két meccs rúgott gól nélkül magyarán itt az ideje megkongatni azt a bizonyos vész harangot!