Főoldal » Fórumok » Rubin Kazan - FC Barcelona (2010. szept. 29.)

Rubin Kazan - FC Barcelona (2010. szept. 29.)

Ez a fórum a 2010. szeptember 29.-i Rubin Kazan - FC Barcelona mérkőzésről szól.

2012. máj. 17. 14:11
marha régen volt ez a paraszt meccs.Viva Barca!
2012. máj. 17. 13:27
Egy pillantig sem kétséges,de inkább írjuk 3b-vel,az sem helyes,de nyomatékosabb.
2012. máj. 16. 20:56
A barca legjob csapat
2010. okt. 1. 21:25

ez a meccs mikor volt???

Viva Barca!!!

2010. okt. 1. 08:35
a rubin kazany a mumusunk! de nem baj a döntetlen idegenben nem rossz, majd otthon vágunk egy hármast nekik!! még jó hogy most szeptemberben volt a meccs,nem novemberben amikor minusz 20 fok van kint! visca el barca!!!
2010. szept. 29. 22:03
Rajongóknak Villa gól, de csak döntetlen. Azt hittem, sima meccs lesz a Barcának, de úgy tűnik már a csoportküzdelmek során sincsenek sima meccsek - kivéve a Debrecen ellenfeleinek :P
2010. szept. 29. 19:17
Félidő van, vezet a Rubin Kazan Noboa 30. percben rúgott góljával, meglepetés készül!
4. Adam
2010. szept. 29. 18:55
Hajrá Barca!!!
3. Adam
23.perc:Egyenlőre mindkét csapatnak egyaránt volt nagy helyzete.
2. Adam
2010. szept. 29. 18:51
20.perc:Semmi változás az eredményben 0-0,de most a meccs lassabb iramú,és kevesbb a helyzet is.