Rubin Kazan - Barcelona (2010. szept. 29.) - Beszámoló a meccsről

Az alábbi fórum a Rubin Kazan - Barcelona (2010. szept. 29.) meccshez nyílt.

Új hozzászólás

11. hozzászólás, 2012-05-17 14:11, manuelneuer tollából
marha régen volt ez a paraszt meccs.Viva Barca!
10. hozzászólás, 2012-05-17 13:27, EzüstRóka tollából
Egy pillantig sem kétséges,de inkább írjuk 3b-vel,az sem helyes,de nyomatékosabb.
9. hozzászólás, 2012-05-16 20:56, gergo tollából
A barca legjob csapat
8. hozzászólás, 2010-10-01 21:25, Hanna7 tollából
ez a meccs mikor volt???
Viva Barca!!!
7. hozzászólás, 2010-10-01 08:35, Katalány tollából
a rubin kazany a mumusunk! de nem baj a döntetlen idegenben nem rossz, majd otthon vágunk egy hármast nekik!! még jó hogy most szeptemberben volt a meccs,nem novemberben amikor minusz 20 fok van kint! visca el barca!!!
6. hozzászólás, 2010-09-29 22:03, Focifan tollából
Rajongóknak Villa gól, de csak döntetlen. Azt hittem, sima meccs lesz a Barcának, de úgy tűnik már a csoportküzdelmek során sincsenek sima meccsek - kivéve a Debrecen ellenfeleinek :P
5. hozzászólás, 2010-09-29 19:17, Focifan tollából
Félidő van, vezet a Rubin Kazan Noboa 30. percben rúgott góljával, meglepetés készül!
4. hozzászólás, 2010-09-29 18:55, adam tollából
Hajrá Barca!!!
3. hozzászólás, 2010-09-29 18:55, adam tollából
23.perc:Egyenlőre mindkét csapatnak egyaránt volt nagy helyzete.
2. hozzászólás, 2010-09-29 18:51, adam tollából
20.perc:Semmi változás az eredményben 0-0,de most a meccs lassabb iramú,és kevesbb a helyzet is.
1. hozzászólás, 2010-09-29 18:48, adam tollából
A meccs 17.percében járunk ahol 0-0 az eredmény,de aBarcelona kezdett jobban.

Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.