Főoldal » Fórumok » Magyarország - Finnország (2014. márc. 5.)

Magyarország - Finnország (2014. márc. 5.)

Ez a fórum a 2014. március 5.-i Magyarország - Finnország mérkőzésről szól.

2014. márc. 7. 19:35

Szégyen és gyalázat volt ez a teljesítmény az egyetlen kapura tartó lövésünk amiből a gólt szerezte Rudolf is úgy született hogy a finn kapus mit szépítsünk mellényúlt.Ezt leszámítva 70 percig a csapat teljesítménye egy nagy nulla volt a játék egészét tekintve.Magyarán a mérkőzés egészét és főleg a 2.játékrészben nyújtott finn csapat játékát tekintve teljesen megérdemelten fordították és nyerték meg a mérkőzést.De még ezt a gyalázatos szégyenteljes eredményt is sikerült az új kapitánynak Pintér Attilának megmagyaráznia azzal hogy a finn válogatott sokkal előrébb tart mint a magyar.Magyarán ezzel ő azt akarta mondani hogy ez a vereség simán belefér.Én ezek után az ő helyében azt szerettem volna látni hogy megnyílik a föld alatta és szégyenébe elnyeli!Minden új kapitány a debütálásán azt mondja hogy a teszt meccseknek nem kell különősebb jelentőséget tulajdonítani mert a tét meccseken kell száz százalékot nyújtani.A finn válogatott eddig sosem nyert mérkőzést még idegenben Magyarország ellen egészen két nappal ezelőttig.Azt gondoltam hogy ennél nincs lejjebb de sajnos rosszul hittem.Én függetlenül attól hogy Pintérnek ez volt az első éles meccse a válogatott kispadján újoncként egy ilyen szégyenteljes és gyalázatos eredmény után a játékot is beleértve azonnal felajánlottam volna a lemondásomat.De hát mit is mondjak egyes emberek gerinc nélkül és szégyenérzet nélkül is tudnak élni ezek szerint.Sokadszor jut eszembe Nyilasi Tibor mondata mely így hangzott:Zárjuk le a határokat és ne el az országhatárt mert amikor csak megtesszük újabb sebeket okozunk a magyar labdarúgásnak ami már az elmúlt húszon egynéhány évben épp elég csapás keserűség,szomorúság bánat és csalódás érte.És ez a mondás évről évre igazolja önmagát.Gondolom ebben egyetértünk!

HAJRÁ PSG! Zlatan a legnagyobb király!

7. Sió
2014. márc. 6. 19:47
Ha nem tesszük oda magunkat, megint jobb esetben 3.-ak leszünk. Mikor érik már be a "ma megint tanultunk valamit"?
2014. márc. 6. 19:22
Örüljünk hogy 70 percig bírtuk! Valljuk be,nem sok közünk volt a meccshez,kaptunk egy ajándék gólt,kihúzuk 70 percig és ennyi. a tizenegyes ha nincs talán 1-1 de az is mit ér?
5. Sió
2014. márc. 6. 19:01

Mondjuk ki bátran! Egy nagy szar volt az egész! Már megint kezdjük fényezni a nagy semmit. Szar a védelmünk, nem elég agresszív a középpályánk, elől viszont ki fog tisztán, szabélyosan gólt lőni! Lehet itt akárki a Kapitány, ha egyszer ezt a régi bevált magyar mentalitást nem vetkőzzük le, nem lesz előrelépés.

Ja! Átkapcsoltam a Német-Chile meccsre és azt hittem, elromlott a tv-m, mert minden gyorsabb és élvezhetőbb lett!

2014. márc. 6. 02:21
Nos én bizakodó vagyok, de azért messze még ez a jótól! A finneket meg kell verni majd élesben!
2014. márc. 5. 21:25
Mármint ANNYIRA nem volt rossz a védelem...
2014. márc. 5. 20:50

A védekezés nem volt rossz, most inkább a helyzetkihasználással voltak problémák.

Hajrá győri Nemzeti Tizenegy! :-)

2014. márc. 5. 20:03

Magyar-Finn 1-2

Egy újabb vereség,mely ugyan egy barátságos meccs volt,de vannak tanulságok..

Szokás szerint a vezető gól után beálltunk védekezni,kontrákra építettünk..Én legalábbis ezt láttam..

A tizenegyesnél nagyon buta szabálytalanságot követtünk el..