Real Madrid - Mallorca (2013. márc. 16.) - Beszámoló a meccsről

Az alábbi fórum a Real Madrid - Mallorca (2013. márc. 16.) meccshez nyílt.

Új hozzászólás

2. hozzászólás, 2013-03-29 09:52, ceca tollából
Rosszul kesztünk,de jól végeztünk!
1. hozzászólás, 2013-03-17 16:23, cr777 tollából
5-2 lett a Realnak.Első gólt a Mallorca szerezte 6.percben aztán Higuaín a 14.-ben egyenlített,de hiába az első félidőre vezetett a Mallorca. De a szünet után ... Ki más ?? CR7 Özil szögletét követően fejjel egyenlített. Utána egy rossz mozdulatot követően a labda Modric elé pattant aki védhetetlenül bevarrta: 3-2.
Azután Higuaín szerezte meg 2. gólját Özil passzát követően. És végül a 91. percben Higuaín passzát Benzema rakta be az üres kapuba.

5-2 Lett a vége.

Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.