Nézzük a jó oldalát.Van esély rá,hogy megint elverjük Őket.

Persze előtte még ott van a Vigo,aki nem hoz nekik vigaszt.

415. Sió
2015. ápr. 23. 10:49

Ki kellett állítani Turant ahhoz, hogy tudjanak gólt lőni. Addig képtelenek voltak rá!

Ha reggelig játszanak, akkor sem rúg gólt a Real. 10 emberrel persze könnyebb!

2015. ápr. 23. 09:01

Nem láttam.Mi volt a gusztustalanság?

Nekem az jön le,látva,hogy a 88.percben jutottak tovább,ennél a legkisebb győzelem a 11-s rúgások 2. sorozatában 10:9-l lett volna.

413. Sió
2015. ápr. 22. 22:42

Gusztustalan!!

Még, hogy nem segítik a Realt! Ha nem megy így, majd megy úgy!

Még szerencse, hogy mi mindkettőt legyőztük! Ja! Tisztességes eszközökkel!

Persze, ki így, ki úgy!

Akkor most várom a sorsolást és ott a Realt! Hadd menjenek a levesbe!

2015. ápr. 11. 19:10
Cr! Nézd meg a tippeket, telibe vertem a meccseteket!
407. Sió
2015. ápr. 11. 19:07
Gratula a győzelemhez! Igaz nem láttam mert a Bfc Siófok: Kaposvár meccsen (3:0) voltam!
406. Tankard
2015. ápr. 11. 17:47

Beszéljünk a Drámai Francia Klasszikus elbukásáról melyen az OM az ősi rivális 1.számú PSG ellen fantasztikusan játszott,és Gignac révén egy gyönyörű Batchuayi,Payet összjáték után megszerezte a teljesen megérdemelt vezetést!

Majd a semmiből Maitudi révén egy jól eltalált távoli lövésből egalizált a köcsög PSG,de a csapat hihetetlen küzdeni tudásának hála egy hasonló koreográfia révén Gignac megszerezte 2,gólját duplázott és megint vezetett a Marseille!

Majd a sors ismét szeretett klubom ellen fordult hiszen a 2.félidő 49.percében egy szabadrúgás után ami a Köcsög PSG csapata végzett el egy ide-oda pattogó labda Marquinhos elé került aki ismét a semmiből egalizált!

Magyarán két talált góllal állt ikszre a Köcsög Párizs 50 perc után hogy a meccsen addig a hazaiak játszottak jobban!

Majd jött egy percre rá Morel drámai menteni akarása a lófarkas majmom Ibra-Vidra elöl aminek következtében róla a kapuba került a labda!

Ami után sírógörcsben fakadtam ki!

A mérkőzés egyértelmű kulcs momentuma az 1.félidő ráadása volt,amikor Payet jobboldali beadása után Gignac fejesét kiszedte a bal felső sarokból Sirigu!

Ha az bemegy a Párizsi mocskok két gólos hátrányból biztos nem állnak talpra!

Mondhatnám szegény embert az ág is húzza !

A ti 9-1-es Corboba elleni győzelmetek tuti bunda volt erről ennyit,csak úgy mind a Bilbao elleni siker!

Ismét sikeresen megvettétek a korrupt UEFA-FIFA társaságot,beleértve a játékvezetőket!

2015. ápr. 10. 18:33

A mi dolgunk bizony mert hint 3mat annak az Eibarnak aztan szevasz. De Crnel mar 5re kell gondoln.

Mutaknyolas..nezegesd ujra az esetet jo?!

2015. ápr. 10. 17:37

Jobban jártatok volna,ha kihaggya az Eibar elleni meccset.

Persze a ti dolgotok,hogy mikor lebbeztek fel.

A műtaknyolás az meg műtaknyolás!

402. Cr777
2015. ápr. 10. 16:44
Na ennyit elertetek a lefizetessel! cr lapjat toroltek,mi nyertunk..soval semmit
2015. ápr. 9. 19:26