Ez a fórum a 2012. augusztus 23.-i FC Barcelona - Real Madrid mérkőzésről szól.

2012. aug. 24. 14:57

VALDES hatékony közreműködésével sikerült a visszavágót érdekesbbé tenni.

Remélem addigra MESSI és C.R.is legjobb formáját hozza.

2012. aug. 24. 00:27
Hát amien rossz volt az első félidő olyan eseménydús volt a 2. 1-0 után nemhitem volna, hogy ien gyorsan talpraűllnak és gólt lönek aztán jött még 2, de amit Valdes csinált azt nemfogja zsebretenni az ujságoktol és a többiektől sem ha emiadt vesztik el a szuperkupát.
2012. aug. 23. 23:22
Nos nem különsebben izgalmas meccs a félidő után Ronaldo nevét nemsokszor mondta a kommentátor de a 30. perc után Messiét sem. Sánchez Próbálkozik, Mascherano jóljátszik a tuloldaon Coentrao tett hozzá vmit a játékhoz Casillas hozzá tett néhány védést Valdes-nek védeni valója sem volt. Remélem bár nem hiszem, hogy jobb lesz a 2. félidő.
2012. aug. 23. 20:00
Szeretem a realt de nekem mindig is a barca lesz számomra
2012. aug. 23. 18:48
Real fog most győzedelmeskedni.Igaz nem a legjobb formájukat hozták a Valencia ellen,de most összekapják magukat és mégha nehezen,de akkor is felülkerekednek a Barcán...
2012. aug. 23. 10:43

Igaz,igaz,EzüstRóka!!

Győzzön a jobbik!!

2012. aug. 23. 08:53

A 3:1 sokkal szimpatikusabb,kevésbé lenne izzasztó a 2:2-es Madridban.

Lényeg,hogy jó,tiszta meccseket lássunk.

Győzzön a pillanatnyilag jobb.

HAJRÁ BARCA!!!

2012. aug. 22. 20:29
Jó lenne...
2012. aug. 22. 17:44

Örülnék ha a Madrid felállítana egy hagyományt a Nou Campben .

Egy 2 : 3 egész jó meccset eredményezne...

2012. aug. 22. 16:19

Amennyiben igy lesz,attól a pillanattól Te vagy a Próféta.

Hajrá Barca!!!

2012. aug. 22. 14:00
Hajrá Barca Messi 3-at rúg Puyol meg bolint egyet. Nemhiszem, h kapot gól nélkül ússzuk meg ezért Xabi Alonso lőhet 1-et.
2012. aug. 22. 13:52