Főoldal » Fórumok » Így láttam a BARCA meccseit.

Így láttam a BARCA meccseit.

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
329. Tankard
2014. jan. 23. 14:06

Gratulálok sikerült kijavítani 3 nappal ezelőtti blamát a bajnoki iksz után a kupában végre legyőzte a harmat gyenge Levantet ahol azt sem tudják eszik vagy isszák a labdarúgást erről ennyit.A fölényes győzelemhez ami ugye 1:4 lett a Messi vezette katalán parasztoknak kellett egy öngól is tehát ezek után kérnék egy kis szerénységet.Szeretnék gratulálni a folyamatos gyűlölködéshez és a külömböző vudu szertartásokhoz amit a PSG ellen műveltek.Végre bejött a szeánszotok hiszen a PSG tegnap kiesett a francia kupából!De mielőtt erre elélveznétek felhívnám szíves figyelmeteket hogy hétvégi Guingamp elleni most vasárnapi bajnokival együtt ez lesz 21 nap alatt a Párizsiak 5.tétmeccse zsinórban.Magyarán iszonyatosan megterhelő hetek vannak a csapat mögött tehát már rég a gatyájába csinált volna.De természetesen ez nem mentség hiszen ha valóban nagy csapattá szeretnének válni kell bírniuk a sorozatterhelést a 3-4 naponta történő meccseket.Evvel együtt ezt a meccset simán hozni kellett volna nem szégyellem annyira megviselt a tegnapi kiesés hogy jól be is rúgtam tegnap.De aztán ma felkelve eszembe jutott hogy a négy megszerezhető trófea közül csak egy ment el hiszen a bajnoki a liga és a BL-t simán megnyerhetik és máris jobb kedvem lett.Ez volt a szezon második keserű pirulája de több nem lesz mostantól elkezdődik a mészérlás ott ahol a Nantes ellen abbamaradt.Bosszúállás hétvégén a Guingamp otthonában Ibra és Cavani vezetésével egy ötöst minimum berámolnak és máris helyre állt a világ rendje.

Úgyhogy lehet öröm tüzeket gyújtani de temetni nem ez csak egy kisiklás volt igaz nem kicsi hiszen tavaly is kiestek igaz egy körrel később.Mert a cél az volt hogy mindent vinni de egy ilyen kemény menetelésben becsúszhat egy baki a legnagyobbaknál is.Magyarán tessék a temetést elhalasztani mert a Párizs expressz kisiklott ugyan de a Szombaton ismét a sínekre teszik és onnantól kezdve megállás nélkül robog a célállomás felé.

HAJRÁ PSG!

2014. jan. 23. 11:39

A 2. félidő volt említésre méltó. A csapat nagy része nem látszott a pályán kiv.: Tello, Messi. Tello mesterhármasa szép volt....

....Messi az önzőség netovábbja! Gyakorlatilag NÉGY gólpassz, papíron HÁROM! Komoly csapatok ellen (pl.:Man. City) szerintem középpályásként kéne Messinek játszania. KCS-ként meg se látszana, KP-ként pedig képes lenne eldönteni egy meccset.

Hajrá Barca!

2014. jan. 23. 09:39

Levnte-BARCA 1:4 (Copa del Rey)

Öngólra kényszerítettük az ellent(nem tudta Juanfran máshova rugni)

Tello bemutatott egy triplát és befejeződött.

2014. jan. 21. 15:15

Tankard!

Te csúúnyán el vagy maradva! Az Fc Barcelona vezeti a világ legerősebb bajnokságát, olyan csapatok előtt, mint az Atletico Madrid vagy Real Madrid. A P$$$$G egy nagyon gyenge francia bajnokságot vezet, olyan csapat ellen, mint pénzes Moneyco, esetleg még ott a Lilla.

Tehát bárkit is győz le a P$$$G, az egy jóval gyengébb bajnokságban történik. Biztos vagyok benne, hogy a spanyol, fennt említett Levante élcsapat lenne a franciáknál, a spanyoloknál pedig 11. vagy 12.

325. Tankard
2014. jan. 21. 14:52

Mi van kedves Barca rajongók akik mindig arról papolnak hogy mennyire zseniális és pazar a játékuk és hogy ők minden meccset a maximumot nyújtják.Már csak azt nem teszitek hozzá hogy ettől élveztek el most pedig a 10.Levante otthonában csak egy sovány ikszre futotta.Most pedig engedjétek meg hogy beszámoljak egy olyan csapatot amely gyenge játékkal is képes hozni a kötelezőt ez a csapat nem más mint a PSG. Bár gyorsan hozzá tenném hogy a Janur 17.-ei Bordeaux elleni meccs a Liga-kupában gyalázatosan gyenge színvonalú volt hiszen mindössze három kapura tartó lövés volt de azt hála istennek Rabio nevéhez füzödött amivel a félidőben a PSG vezetett.Egészen az 55.percig amikor Madudi rossz ütemben passzolt Rabiohoz ő elcsúszott a hazai csatár lecsapott a lehetőségre és a semmiből egyenlített a hazai csapat.De a PSG sosem adja fel és egy formás Ibra Matudi ősz játék után Rabio javítva hibáját gólt szerezve ismét a vendégeknél volt az előny.Igaz ez egy roppant kemény meccs volt hiszen a Bordeaux-i nagy falat csak a 80.perben sikerült feltörni.Aztán jött a 84.perc Pastore Matudi akció után Lavezzi bevágta a 3.-at ezzel pedig kialakult az 1-3-as végeredmény.És végre pastore ismét jól játszott hosszú idő után hiszen két gól passzal döntő érdemei voltak a győzelemben.És akkor ugye bár négy nappal később a tavaszi szezon első rangadója a Nantes ellen otthon de már a bajnokságban.De szerencsére már a 9.percben vezetett a PSG Lukas szöglet Cavani csúsztatás középre pont T.Sylva elé aki közelről bebombázta megszerezve a vezetést aki egyébként szezonbeli 3.gólját szerezte.Aztán a 35.percig semmi de a hazai csapat uralta a játékot 74%-os labdabírtóklással ami már ugye már Barca színt.De aztán jött egy szabálytalanság Verattival szemben a 11-est természetesen Ibra beverte ezzel megszerezve 16.gólját a szezonban.Magyarán fél gőzzel játszva is sima 2 gólos vezetés a szünetben,de a gála csak ezután következett.Hiszen az 51.percben Lukas gyönyörű elfutása a szélen minta szerű beadás a túl oldalon Matudi mesterien vissza fejeli középre a középen üresen érkező T.Motta elé aki közelről bevágja és már 3:0.Iskola játék felső fokon.!De még mindig nincs végre egy villám gyors Matudi Ibra akció útobbi befejezhetné egyedül de ő lepasszolja a mellette tisztán érkező Cavanihoz sakk matt már 4:0.Aztán jön a 64.perc Ibra szóló a Nantes védői dőlnek mint a teke bábuk besétál a 16-oson belülre majd elsüti az ágyút és ezzel megszerzi saját maga 2. csapata 5.gólját ezzel már 5:0.Az utolsó 25 percet már takarék lángon a labda és az eredmény tartására törekedett.

Egy kis szám adat hogy mekkorát játszott a PSG!74 százalékos labdabírtoklás !

A labda passzolási hatékonyság pontossága ami társhoz mint nem pedig ellenfélhez 93 százalék!

A kaput eltaláló lövések 10 abból 5 gól ez ugye bár 50 százalék.

Ez csak azért említem meg hogy a Vasárnap esti Barca meccsen ami egyébként kritikán aluli volt,és még súlyosan retina korisító volt számomra magyarán vakságot idézett elő nálam.És a látásomat látásomat a PSG-Nantes mérkőzés hozta vissza amelyen a hazai csapat valósággal kivégezte magyarán lemészárolta levadászta megsemmisítette őket.Egy újabb képzavarral élve a Párizsi gyors halálra gázolta a kanárikat gyengébb elméü Barca barátaimnak mondom ez a vendég csapat beceneve.

Egy szó mint száz a PSG vasárnap gálázott a Barca pedig nagyot bukott és pofára esett.

Magyarán Párizs fényárban úszik és pompázik ahogy a neve is tartja és öt pont előnnyel vezeti saját bajnokságát!Míg a Katalán parasztok Messi vezetésével már csak 3.ok a saját bajnokságukban.

Úgyhogy ezúton kérek alássan mindenkit be lehet fejezni a Psg fikázását és arról dumálni melyik a nagyobb csapat.Magyarán abból a nagy szátokból ami van nem ártana vissza venni és egy ilyen Levante elleni blama után jól tennétek ha befognátok a szátokat és szépen csendben maradnátok!

Nem sok ilyen van.

Na de beszéljünk csak. Mit szólsz majd májusban? Barca semmit nem nyer Real tripláz? Mit szólsz?

2014. jan. 20. 18:37
Gondolom azokkal a bírókkal még szívesebben beszélgetnél, akik ajándékoztak néhány büntetőt, valamint addig játszatták a meccset, amíg megnyerte a Real.
321. Cr777
2014. jan. 20. 18:30
Clasicoról nincs.Azt ne is emlegesd! Szívesen találkoznék azzal a bíróval aki vezette! Elbeszélgetnénk:D
320. Cr777
2014. jan. 20. 18:27
Az Atl. tegnapi meccse is elmond mindent. nem kell tőlük tartani.Sima2-1 ide
2014. jan. 20. 17:59
Az ATM automatával inkább barátok vagytok, főleg Pérez...
2014. jan. 20. 17:58

:D

Haha

A Classico-ról meg a madridi házirangadóról nincs ilyen kép?

Jut eszembe, még idegenbe fogtok meccselni az ATM-mel (nem az automata)!

2014. jan. 20. 16:14
Azért az még soká van és már sokat fejlődtünk az utóbbi időben pl.: Celtic 6-osa, Getafe 5-öse!

1 pont!Már ami a Real-t illeti.

5 pontos előnyt szórakozott el a Barcelona,vessen magára!

Az út még rögös a bajnoki cím felé,de meglesz(Realnak)

Köszönjük Barca,és Atletico!

2014. jan. 20. 11:07
Köszönjük a Sevillának!
2014. jan. 20. 09:08

Levante-BARCA 1:1

Jó mérkőzésen igazságos eredmény született.

Nem tudtuk feltörni a nagyon szervezett,teljes csapatos védekezést.

Nem vált be a"majd elfáradsz"taktika sem.

Méltó ellenfél volt.Bizonyítás=Copa del Rey.

2014. jan. 19. 21:47

Nem volt tetszetős és elég jó a játék, a Levante felnőtt hozzánk. A cserék se voltak ésszerűek, Fabregas dühöngése jogos volt. Messinek voltak jó megmozdulásai, de sokat ő se tett a játékhoz. Az Atletico minden jel szerint listavezető lesz.

Egyáltalán nincs veszve semmi! BL-t is nyerhetünk, de ennél jobb játékkal, ami érzésem szerint meg is lesz. Azt még hozzá kell tenni, hogy kemény védelem volt az ellenfelünk!

2014. jan. 18. 11:27

Csak hozzá tenném Messi tavaly 46 gólt lőtt!

A La Liga a legerősebb bajnokság a világon és éveken keresztül és most is versenyben van nemzetközi szinten a Barca, az Atletico, a Real, a Valencia , a Sevilla, a R.Sociedad, a Bilbao és volt amikor a Villareal is.

308. Tankard
2014. jan. 18. 11:02

Már megint agyon fényezik ezt a kis argentin gonosz törpét hogy tavaly a spanyol bajokságban 45 góljával a legeredményesebb csatár volt Európában.Mindezt egy olyan bajnokságban teszi ahol jó szerivel van 3 csapat amely közel azonos szinten van.Aztán utána lehet húzni egy vonalat mert a többi csapat egy más kategóriát képvisel.Magyarán a többi csapat szerény lehetőségéhez csak vegetál és kénytelen elviselni hogy a három úgymond nagy játszadozik vele mint macska az egérrel.Ezek száraz tények alapján nem fényezném agyon ezeket a katalán parasztokat.Magyarán ilyen körülményekkel ami most van a spanyol bajnokságban nem nagy kunszt megnyerni a bajnokságot vagy a kupát.Ha ők ennyire fasza gyerekek akkor nemzetközileg is bizonyítsanak mondjuk nyerjék meg a BL üljenek fel a trónra mert létszik rajtuk hogy ha róluk szól Európa klub futballja szétveti őket a düh és a sárga irigység.

Ez az igazság!Oszt jó napot!

2014. jan. 17. 16:54

Várt meccsen, várt eredmény.

Neymar sérülése remélem nem súlyos. Xavi nem semmi!

Messi ELKÉPESZTŐ volt! 2 álomgóóól! Ez nem önzőzés, ez álomgóóól!

ZsC teljesen más. Ő nem passzol, pedig tudna és általában nem lövi be.

Messi belőtte! Először szendvicsben, másodjára 4 EMBEREN keresztül!

306. Cr777
2014. jan. 17. 14:24

Szerintem meg a mindkét gólja igazi Törpis volt már ami az önzősést illeti...

De akkor RONALDO miért önző áruljátok már el??????????????

2014. jan. 17. 11:30

Getafe-BARCA 0:2

Várható szinvonalú meccsen a várható eredmény született.

MESSI duplázott.A második Góóólja igazi MESSI-s volt.

Félpályáról indúl,kicselez 4 védőt + a rárontó szegény kapust,majd balról élesből bevágja a kapuba.

Szépségdíjas Góóól!

Neymar villogott,bokasérülése nem hiányzott.

Xavi a 700.meccsén van túl a BARCA-ban.Fantasztikus eredmény!!!

304. Tankard
2014. jan. 13. 15:46

Hosszú idő néztem Barca meccset hát hogy is fogalmazzak nem rágtam le a körmömet az izgalomtól.Azt kaptam amit vártam 70 % labdabirtoklás a vendég oldalon a hazaiak pedig amit ilyenkor tenni lehet gyors kontratámadásokra rendezkedtek be.Bár az első tíz percben volt két nagy helyzetük de sajnos kimaradt.Aztán ezt követően az egész 1.félidő unalmas Barca labdatartásban merült ki én megmondom őszintén hazai pályán az Atletico Madrid sokkal bátrabb támadójátékot vártam.Bár a múltban volt erre példa és akkor beleszaladtak egy súlyos hat egyes vereségbe tehát valamelyest érthető hogy nem rohantak fejjel a falnak.De viszont roppant stabilul védekeztek hátul így gyakorlatilag igazi gólhelyzet nem is alakult ki.A 2.játékrész hasonlóan alakult bár a vendégek kétségtelen nagyobb nyomás alá helyeztek a vendég kaput,de ugyan akkor a szórványos hazai kontrából abból az egy két helyzetből lőhettek volna gólt.Aztán ahogy elérkezett a mérkőzés hajrája a vendégek egyre nagyobb nyomást helyeztek a hazai kapura.Végül a hazaiak is belátták jobb az egy pont mint a vereség ezért egyértelműen a bekkelést választották.Igaz a ráadásban meleg pillanatokat élt túl a hazai védelem magyarán megnyerhette volna a vendég csapat a meccset de a szerencse a hazaiakkal volt.De valahogy nekem az volt az érzésem ezt a meccset látva hogy igazából hogy egy Horti Gábor klasszikust idézzek túl nagy volt a tét és nem akart egyik csapat sem vereséget szenvedni.Magyarán mind a két csapat tökéletesen elégedett volt a iksszel mert így egyikük sem került nagy hátrányba egymással szemben.Most pedig hadd kövessem meg magam és hadd legyek őszinte hasonlóan gyenge színvonalú meccset játszott a Psg az Ajacció otthonában hiszen az 1.félidőben 3 kaput eltaláló lövése volt a legveszélyesebb egy lapos Ibra szabadrúgás volt ami elkerülte a kapu jobb oldalát a 35.perben.Aztán jött még két veszélyes Cavani helyzet de sajnos ebből sem lett gól.Miközben a hazaiak már a 6.percben már vezettek miközben a csúcs védők T.syilva,Van Deir Wiler szépen dísz kiséretett adtak ehhez.De szerencsére mint már oly sokszor ezúttal is Ibra mentette meg a Párizst Maitudi zseniális passzát adta Lavezzinek aki két lépésről nem hibázott így legalább sikerült elkerülni a félidőben a blamát.De sajnos a 2.játékrészben rendkívül pontatlanul sok hibával játszott a Párizs.Egy valamiben másolta a PSG a Barcát 70% labdabírtoklási mutatóval rendelkezett de ezért még nem jár 3 pont.De a szenvedve nyögve nyelősen is de meglett a 3 pont Pastore zseniális labdát adott Ibrának aki egy pazar emeléssel Matudi elé tálalt aki nem hibázott és a kapuba fejelt.Mondhatnám kissé túlzóan az életét adta ezért a gólért mert földre érkezést követően beverte a könyökét.Őszintén mondom ön kritikát gyakorolva nagyon rosszul játszott a Párizs de ahogy Horti Gábor mondta minden dicséreret megérdemelnek a vendégek mert nem cirkuszoltak hanem szível lélekkel küzdve hajtva felörölték kifárasztották kivéreztették ellenfelüket és a nagyobb rutin tapasztalattal bírva bedarálták őket.És teljesen megérdemelten nyertek.Magyarán ami a Barcanak nem sikerült az a Párizsnak igen azért mert a PSG bár baromi gyengén játszott a hite az önbizalma egy percre sem ingott meg és tudta hogy a sokadik helyzetéből egy úgy is bemegy majd a végén és így is lett.Bár a Barcanak is meg volt a lehetősége hogy nyerjen mert sokkal több helyzete volt mint a A.Madridnak de a labdarúgást nem gólhelyzetekre hanem gólra játsszák és aki berúgja a helyzeteit az megnyeri a meccset 3 ponttal gazdagodik.A történelem könyvekbe csak az kerül be hogy ki nyerte a meccset.Az pedig hogy mennyi helyzetet puskázott el a kutyát sem érdekli.

Ezek a mondatok a bölcs kedvenc sport riporter kommentátorom Horti Gábor szavai!

Ezekhez a szikla szilárd érvekhez amelyek olyan kemények mint a kő gondolom nem szükséges kommentár?

2014. jan. 12. 11:12

Matracosok-BARCA 0:0

Értékes döntetlen.Kiváló csapatmunka.

A felek későbbre halasztották a végső döntést.

Gólnélküli döntetlennél is láthatunk jó meccset.

A statégia kezdi meghozni a várt eredményt(Tata-ék nem rosszak),a taktika finomítható.

A két "statiszta"beállásával gyengűltünk kicsit,de ezt az addigra elfáradt Matracosok nem tudták kihasználni.

Mindkét oldalon kiváló csapatmunka volt.

Egyéni teljesítmény tekintetében Alba-radír dominált nagyszájú Costa ellen,ami jeletős mértékben hozzájárult az igazságos eredményhez.

302. Cr777
2014. jan. 12. 08:19

Már érzem a 3 pont különbséget..

Messi Neymar nulla.

Egy teljes Barca nem volt képes legyőzni egy fáradt Atleticot!

Emelem a kalapom a Madridiak előtt!

Tanultak valamit a NAGY MADRIDTÓL..

2014. jan. 11. 22:19

Kiegyenlített mérkőzést láthattunk, az Atletico méltó ellenfél volt. Kicsit közelebb álltunk a győzelemhez, többet volt nálunk a labda, többet támadtunk. Szervezett, szórakoztató(gól nélkül is) játék, összeségében megérdemeltük volna a 3 pontot, de ez is igazságosnak mondható.

Keveset jutott Messihez és a többi támadóhoz a labda(16-os nál).