Főoldal » Fórumok » Ez még gombócból is sok !

Ez még gombócból is sok !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2052. Ptomy
márc. 30. 17:42
Kajmán-szigetek-Kanada 0-11
2051. Ptomy
márc. 30. 17:41
Mongólia-Japán 0-14
2050. Ptomy
okt. 25. 11:45
Venlo-Ajax 0-13
2020. aug. 15. 22:02

BARCA-Bőrnadrágosok 2:8

Amikor elindítottam ezt az oldat rém álmomban sem gondoltam volna,hogy kedvenc csapatom ilyen Világ Szégyen kategóriába kerül.

Mindörökké BARCA. ⚽️🥇🏆

2048. Norbi2017 (válaszként erre: 2032. - Ádám a bajnok)
2020. júl. 26. 12:43

Az 1-0 sok gól?

Szerintem ezt ne te csináld

2020. júl. 25. 15:53

júl. 24. 18:00

Sparta Kutná Hora - Havlíckuv Brod

0:4 (0:2)

júl. 24. 18:00

Dubrava - Dugo Selo

4:3 (0:0)

júl. 24. 18:00

Meuselwitz - Wismut Gera

4:0 (2:0)

júl. 24. 18:30

First Vienna - Wiener Neustadt

6:3 (4:2)

júl. 24. 18:30

Mannsworth - Simmering

2:3 (1:0)

júl. 24. 18:50

Villefranche/Saone - Martigues

1:2 (0:1)


2020. júl. 25. 15:51

júl. 24. 17:00

Ruh Brest - Slavia Mozyr

3:3 (1:0)

2020. júl. 25. 15:51

Juniors OÖ - Liefering

0:5 (0:2)

2020. júl. 25. 15:50

Kriens - Grasshoppers

4:4 (2:3)

2020. júl. 25. 15:36

Gil Vicente - Pacos de Ferreira

3:3 (2:2)

2020. júl. 25. 15:35

Livorno - Crotone

1:5 (1:3)

júl. 24. 21:00

Chievo - Cittadella

4:1 (2:1)

júl. 24. 21:00

Salernitana - Empoli

2:4 (1:3)

2020. júl. 24. 19:49

Philadelphia Union II - New York RB II

1:5 (0:1)

2020. júl. 24. 19:48

Mjällby - Elfsborg

0:5 (0:4)

2020. júl. 23. 18:18

júl. 22. 19:30

Vestri - ÍB Vestmannaeyja

3:3 (2:2)

júl. 22. 21:00

Leiknir Fáskrúdsfjördur - Keflavík

1:1 (1:0)

júl. 22. 21:15

Leiknir Reykjavik - Vikingur Olafsvik

5:0 (2:0)

júl. 22. 21:15

Thor Akureyri - Magni Grenivik

3:0 (1:0)

2020. júl. 23. 18:17

Kuressaare - Anija United

18:0 (0:0)

hogy

2020. júl. 23. 18:15

Fatih Karagümrük - Akhisar Belediyespor

3:3 (1:1)

2020. júl. 23. 18:14

júl. 22. 18:15

Thun - Servette

5:1 (2:0)

júl. 22. 20:30

St. Gallen - Basel

0:5 (0:2)

2020. júl. 23. 18:12

júl. 22. 21:15

Liverpool - Chelsea

5:3 (3:1)

2034. Ptomy
2020. júl. 22. 21:40
Fradi-Frydek-Mistek 9-0
2020. júl. 22. 18:30

Grasshoppers - FC Schaffhausen

5:3 (1:2)

2020. júl. 21. 20:00

55 mérkőzés

júl. 18. 01:30

Atlético San Luis - Juárez

1:2 (0:1)

júl. 18. 04:00

Pachuca - Club León

2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:1)

júl. 18. 10:00

Siófok - Csákvár

0:1 (0:0)

júl. 18. 10:00

BKV Előre - Iváncsa

1:3 (0:1)

júl. 18. 10:00

Zenit Cáslav - Havlíckuv Brod

1:2 (1:1)

júl. 18. 10:00

Poprad - Lipany

1:1 (0:1)

júl. 18. 10:00

Pniowek Pawlowice - Ruch Radzionków

1:3 (1:1)

júl. 18. 10:15

Admira Praha - Sokol Zápy

1:2 (1:1)

júl. 18. 10:30

Hanacka Slavia Kromeriz - Zbrojovka Brno II

2:3 (1:1)

júl. 18. 10:30

Mosonmagyaróvár - Szombathelyi Haladás

2:0 (0:0)

júl. 18. 10:30

Komarno - Puskás Akadémia II.

0:2 (0:1)

júl. 18. 10:30

Rekord Bielsko Biala - Hutnik Nowa Huta

4:4 (2:3)

júl. 18. 10:30

Slovan Velvary - Králuv Dvur

1:1 (0:1)

júl. 18. 10:30

Sokol Hostoun - Sokol Brozany

2:1 (2:1)

júl. 18. 10:30

Letohrad - Zivanice

1:3 (0:2)

júl. 18. 10:30

Podbrezová - Liptovsky Mikulás

3:0 (0:0)

júl. 18. 11:00

Lorient - Concarneau

1:0 (0:0)

júl. 18. 11:00

III. Kerületi TUE UPE - Budaörs

1:3 (0:2)

júl. 18. 11:00

Mlada Boleslav II - Loko Vltavín

2:4 (2:1)

júl. 18. 11:00

Sparta Praha II - Slovan Liberec II

3:4 (2:2)

júl. 18. 11:00

Blansko - Vrchovina

1:2 (0:1)

júl. 18. 11:00

Gyirmót - Samorín

4:0 (1:0)

júl. 18. 11:00

Győri ETO - Balatonfüred

3:0 (2:0)

júl. 18. 11:00

Cegléd - Monor

3:1 (2:1)

júl. 18. 13:00

Motor Lublin - Ruch Chorzów

3:1 (0:1)

júl. 18. 14:00

Kickers Offenbach - Greuther Fürth II

2:0 (1:0)

júl. 18. 14:00

Cukaricki - Krupa na Vrbasu

2:1 (0:1)

júl. 18. 15:30

St. Etienne - Anderlecht

1:2 (1:1)

júl. 18. 16:00

Nyíregyháza - Kosice

1:2 (1:1)

júl. 18. 16:00

Avangard Kursk - Atom Novovoronezh

0:2 (0:1)

júl. 18. 16:00

AS Eupen - Union St. Gilloise

0:2 (0:0)

júl. 18. 16:30

Renova - Struga

1:1 (1:0)

júl. 18. 17:00

Ajka - Szentlőrinc

1:3 (0:0)

júl. 18. 17:00

SKA-Energia Khabarovsk - Biolog

1:0 (1:0)

júl. 18. 17:00

Karmiotissa - AEL Limassol

1:8 (0:4)

júl. 18. 17:00

Náchod-Destné - Hradec Králové II

4:1 (1:0)

júl. 18. 17:00

Stade Nyonnais - Nantes

0:6 (0:3)

júl. 18. 17:30

Chambly - Beauvais

4:0 (1:0)

júl. 18. 17:30

FK Mladost Lucani - Partizan

2:2 (0:2)

júl. 18. 17:30

Akademija Pandev - Sileks Kratovo

1:1 (0:1)

júl. 18. 18:00

Radomlje - MTK

0:4 (0:2)

júl. 18. 18:00

Standard Liege - Mechelen

4:0 (0:0)

júl. 18. 18:00

Paris FC - Dijon

0:2 (0:1)

júl. 18. 18:00

Dunkerque - Reims

2:2 (0:1)

júl. 18. 18:00

Javor - Borac Banja Luka

1:1 (0:1)

júl. 18. 18:00

Anorthosis - Apollon Limassol

1:0 (0:0)

júl. 18. 18:00

APOEL Nikosia - Doxa Katokopia

0:0

júl. 18. 18:00

AEK Larnaka - Omonia Aradippou

4:0 (3:0)

júl. 18. 18:00

Club Brugge - Gent

2:3 (1:2)

júl. 18. 18:00

Caen - Quevilly

2:0 (0:0)

júl. 18. 18:15

Nice - Rangers FC

0:2 (0:1)

júl. 18. 19:00

Vasas - Backa Topola

2:1 (1:0)

júl. 18. 19:00

MVV - Helmond

0:1 (0:0)

júl. 18. 19:40

Dubrava - Cibalia Vinkovci

1:0 (1:0)

júl. 18. 20:45

Lyon - Celtic

2:1 (2:0)


2020. júl. 21. 19:57

Dornbirn - Horn

5:2 (0:2)

2020. júl. 21. 19:55

Akhisar Belediyespor - Keciörengücü

3:4 (0:3)

2020. júl. 21. 19:54

júl. 18. 16:00

Queens Park - Millwall

4:3 (1:0)

júl. 18. 16:00

Blackburn Rovers - Reading

4:3 (2:1)

júl. 18. 16:00

Fulham - Sheffield Wednesday

5:3 (3:0)

2020. júl. 21. 19:53

júl. 19. 13:30

Berlin Ankaraspor - Viktoria Berlin

1:2 (1:1)

júl. 19. 14:00

Bergisch Gladbach - VfB 03 Hilden

5:3 (0:0)

júl. 19. 14:00

Kickers Offenbach - Schott Mainz

4:2 (0:2)

júl. 19. 15:00

TuRU Düsseldorf - Hürth

1:3 (0:2)

júl. 19. 17:00

Dorog - ESMTK

1:0 (0:0)

júl. 19. 17:00

Zamalek - Semouha Club

5:1 (5:0)

júl. 19. 17:30

Makedonija Gjorce Petrov - Shkendija

1:1 (1:1)

júl. 19. 17:30

CSKA 1948 Sofia - Etar Veliko Tarnovo

1:0 (1:0)

júl. 19. 18:30

Pinzgau Saalfelden - Olympique Marseille

1:5 (0:2)

2020. júl. 21. 19:52

Philadelphia Union II - Pittsburgh Riverhounds

0:6 (0:2)

2020. júl. 21. 19:50

Eskisehirspor - Boluspor

0:3 (0:1)

júl. 19. 16:30

Osmanlispor - Balikesirspor

4:3 (1:2)

2020. júl. 21. 19:49

FC Kobenhavn - Aarhus

2:4 (1:2)

2020. júl. 21. 19:47

Trabzonspor - Konyaspor

3:4 (1:1)

2020. júl. 21. 19:46
Baltika Kaliningrad - Dinamo Moszkva II5-1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯