300. Pifti84
dec. 30. 20:45

Nottingham - MU 2-1

Nézhetetlen, kiábrándító játék.

Amíg nem kaptunk gólt, addig semmit nem csináltunk. Nem lehet szépíteni: lusta csapat vagyunk. Ez pedig nagyon komoly kritika.

Nem ezt várja az ember, a Villa elleni meccs után.

A keret fele mehet, edzővel az élen.

Csak hát évről évre ezt mondjuk..

Ezt a teljesítményt Solskjaer is nevetve hozta, sőt!

Csodát nem várok, ez az év kuka, lehet új edzővel, menedzsmenttel normális, a klubbért bármire hajlandó játékosokat igazolni.

299. Ptomy (válaszként erre: 298. - Pifti84)
dec. 27. 18:56
Ezekkel az Ajaxos igazolásokkal két csapatot is gajra vágtak:(
298. Pifti84 (válaszként erre: 297. - Ptomy)
dec. 27. 18:49

Na igen, elég szerencsétlen az időzítés.

Ezt bőven el tudtam volna fogadni mondjuk a Bournemouth ellen.

Szerintem a Villát ez nem fogja megtörni, egész karakteres a csapat.

Ha megnézzük milyen gólokat kaptak, kétszer is szerencsésen pattant a labda a mi szempontunkból.

Ha kicsit komolyabban veszik a második félidőt és nem alszanak be, akkor itt nincs fordítás.

Azért kíváncsi leszek, hogy a télen mennyire babrálják meg a keretet.

Jó lenne ha végre valaki használná a szemét átigazoláskor. Mountot, Sanchot pl. én biztos nem hoztam volna ide, de az Antony csapdába én is belefutottam volna. Ez a gyerek nem így tolta az Ajaxban. Többször láttam, bár az a holland bajnokság volt..

No, meglássuk!

297. Ptomy (válaszként erre: 296. - Pifti84)
dec. 27. 16:45

Biztos szóltak nekik a szünetben, hogy az új tulaj jelezte: ha nem hajtanak mehetnek havat lapátolni!

Na de pont a Villa ellen kellett feltámadni?! :)

296. Pifti84
dec. 27. 09:23

MU - Aston Villa 3-2

A 0-2 es égéskor úgy gondoltam, hogy elkezdek sörözni, mert csak így bírom ki az újabb szenvedést.

A második félidei feltámadást először arra véltem, hogy beütött a pia és rosszul látok, de szerencsére a fiúk biztos kaptak némi fejmosást a szünetben és elkezdtek hajtani.

Gondjaink messze nem múltak el, de ezúttal jár a dícséret a második félidőért.

295. Ptomy (válaszként erre: 294. - Pifti84)
dec. 23. 20:20
Persze, hisz ők a kalapácsosok :)
294. Pifti84
dec. 23. 16:06

West Ham - MU 2-0

Nincs mit írni, harmatgyenge és 0 támadójáték.

4 meccse nem tudunk gólt lőni. Egy olyan klub, amelyiknek támadóitól rettegett az ellen.

Megérdemelten kalapáltak el minket.

293. Pifti84 (válaszként erre: 292. - Ptomy)
dec. 18. 20:05

Jól mondod: ezt megúsztuk. :)

A Liverpoolon múlt, de nem fogtak ki jó napot.

Nem vártam sokat, de 1 kapuralövés tőlünk egyszerűen elfogadhatatlan.

Az eredmény jó, azért ennek lehet örülni egy kicsit :)

Villa?

Nem is tudom..

Szerintem lehet ebből egy 4-ik helyért folytatott harc a Tottenhammel. (City,Arsenal,Pool után)

292. Ptomy (válaszként erre: 291. - Pifti84)
dec. 17. 19:45

Megúszta a csapat! Az, hogy nem kaptak gólt meglepett. Legalább nem ugrott meg a Pool. Igaz az Arsenal most stabilabb és megy előre.

Hajrá Aston Villa 🙂 Persze nem hinném, hogy a végén ott lesznek a dobogón.

291. Pifti84
dec. 17. 08:27

Meg kéne ma úszni komoly ruha nélkül az év eddig legjobban várt mérkőzését. (már ami engem illet persze)

Sérültek, demoralizált játékosok, eltiltottak.

Legjobb összeállításunkban sem lennénk a meccs esélyesei nem hogy ma.

Remélem legnagyobb riválisunk kegyes lesz hozzánk és nem aláz meg minket..

Szoboszlainak jó játékot kívánok ezúttal is.

290. Pifti84
2023. máj. 1. 09:36

MU - Aston Villa 1-0

A Tottenham elleni elrontott meccset láttam és a Sevilla elleni blamát is, ezt nem, mert sikerült párhuzamba állítani a Loki mérkőzésével.

Ami viszont fontos, hogy nagy lépést tettünk a BL indulásért. Most már lehet koncentrálni a Newcastle elleni harcra a dobogóért!

289. Pifti84
2023. ápr. 16. 21:46

Nottingham - MU 0-2

A sok hiányzó ellenére biztosan hoztuk a meccset és kihasználtuk a riválisok botlását.

Csütörtökön kell pörögni!

288. Pifti84
2023. ápr. 8. 15:25

MU - Everton 2-0

Néhány Everton lehetőségtől eltekintve, gyakorlatilag egykapuztunk, ha nincs Pickford akkor 5-6 gólos győzelmet is szerezhettünk volna.

11 kaput eltaláló lövésünk közül kb 5 volt rávezetéses a kapusra..

A helyzetkihasználás nem ment jól, de az összkép bíztató volt! A szarkák meccséig dobogón vagyunk.

287. Pifti84
2023. ápr. 2. 19:25

Newcastle - MU 2-0

22-6 a kapuralövés a hazaiak javára.

Ez mindent elmond a mérkőzésről, borzasztó és siralmas.

Mindenkinek szóltak, hogy ez a meccs nagyon fontos a BL helyek miatt, csak nekünk nem..

Semmit sem érdemlünk ilyen hozzáállással!

Rettenetes.

286. Ptomy (válaszként erre: 285. - Pifti84)
2023. márc. 19. 21:40

Főleg, hogy 30 körig nem is írták ki, hogy vizsgálják.

Így legyen!

285. Pifti84 (válaszként erre: 284. - Ptomy)
2023. márc. 19. 20:46

Hát azt egy szemét dolognak tartottam, mert semmi olyat nem láttam amiért meg kellett volna büntetni.

És ezt úgy írom, hogy nem vagyok szurkolója.

Azért jól esett látni a dobogón Fernandót! Remélhetőleg a szezon többi részében is lesz rá esélye.

284. Ptomy (válaszként erre: 283. - Pifti84)
2023. márc. 19. 20:27
Ja szegény Alonsoval jól kibabráltak.
283. Pifti84
2023. márc. 19. 19:38

MU - Fulham 3-1

Nem láttam, néztem az F1-et..

Valami extrém dolog történhetett a kezezés során, hogy 2 vendégjátékost is kiszórtak, úgy meg már nem volt meglepetés a fordítás 9 ember ellen.

Az eredménynek örülök!

282. Pifti84
2023. márc. 13. 18:59

MU - Southampton 0-0

A piros lap után sajnos nem volt sok sansz.

A top4 ért folytatott küzdelem során szeretjük magunkra hozni az ellenfeleket, "mer az jó"..

Nincs tuti meccs, ha lenne is mi teszünk róla, hogy ne legyen.

281. Pifti84 (válaszként erre: 280. - Damian72)
2023. márc. 10. 22:46

Sikerült :)

MU - Betis 4-1

Nagyon jó kezdés után megálltunk és jött a spanyol gól..

Majd megráztuk magunkat és azt tettük amit kell!

Az előny megnyugtató, a Pool elleni szégyenletes teljesítmény után nem zuhantunk tovább, csak kisiklás történt..

280. Damian72 (válaszként erre: 277. - Pifti84)
2023. márc. 8. 13:20
A Betis ellen sikerülni fog! A liverpooli-égést gyorsan el kell felejteni. Ha sikerül, akkor nem kérdés a spanyolok elleni meccs kimenetele.
279. Pifti84 (válaszként erre: 278. - Ptomy)
2023. márc. 6. 21:13
Akkor tegnap kellett volna +6 gólos kötésekre fogadni :)
278. Ptomy (válaszként erre: 275. - Sió)
2023. márc. 6. 19:28
Tegnap nem tudom mi volt, de Hammarby 8-0-ra nyert, 7-0-ból volt legalább 3, 6-0 két görög bajnoki, 5-tel meg sokan nyertek.
277. Pifti84 (válaszként erre: 275. - Sió)
2023. márc. 6. 19:13

Na azt is szép lehetett megemészteni..

Emlékszem a meccsre, nem akartam hinni a szememnek!

Ritka, hogy ilyen megtörténik, de egyszer mindenki belefuthat a késbe.

Kérdés, hogyan mászik ki belőle az adott csapat..

2023. márc. 5. 23:21
De jó, hogy ezt a blamát Ronaldo nem érte meg a MU- ban.
275. Sió (válaszként erre: 274. - Ptomy)
2023. márc. 5. 22:11

Ismerős érzés. (Bayern-Barca 8:2)

Azt hittem összedőlt a Világ.

274. Ptomy (válaszként erre: 273. - Pifti84)
2023. márc. 5. 21:15
Úgy, hogy elvileg jobb formában voltak, mint az ellenfél. Már kezdte azt hinni az ember, hogy összeállt valami, aztán bilibe ér - nem csak - a keze..
273. Pifti84 (válaszként erre: 272. - Ptomy)
2023. márc. 5. 20:27
Igen, ez sajnos az.. (és a legnagyobb riválisunk ellen tettük ezt)
272. Ptomy (válaszként erre: 271. - Pifti84)
2023. márc. 5. 20:24