Főoldal » Meccsek » 2023. május 5. » Fortaleza - Estudiantes Mérida

Fortaleza - Estudiantes Mérida 6:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. június 7-én is volt Estudiantes Mérida - Fortaleza mérkőzés!

Copa Sudamericana mérkőzés, H csoport - 2023. május 5. 02:00
Helyszín: Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo (Fortaleza, Ceará)

Yago Picachu ('29, 11-esből, 1-0), José Welison ('43, 2-0), Luis Arenas ('45+5, 2-1), Thiago Galhardo ('72, 11-esből, 3-1), Calebe ('76, 4-1), Moises ('86, 5-1), Silvio Romero ('90+1, 6-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind a hét gólját különböző játékos szerezte.
  • A Fortaleza az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már nyolc mérkőzés óta tart. Utoljára a Cerro Porteno ellen szenvedtek vereséget 2023. március 16-án.
  • Az Estudiantes Mérida az utolsó öt mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már hét mérkőzés óta tart. Utoljára a Hermanos Colmenares ellen sikerült győzniük 2023. március 31-én.

Fortaleza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Estudiantes Mérida utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen
2023. ápr. 30. 17:00