Főoldal » Meccsek » 2017. december 17. » Formentera - Peralada

Formentera - Peralada 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. május 13-án is volt Peralada - Formentera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2017. december 17. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal (Sant Francesc de Formentera)

Formentera győzelem:
25 tipp (75%)
7 tipp (21%)
Peralada győzelem:
1 tipp (3%)

Formentera utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Peralada utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Peralada győzelem
Az elmúlt fél évben a Formentera háromszor nyert hazai pályán, hatszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Peralada egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Formentera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Formentera 2 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Peralada pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Formentera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Formentera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. A Peralada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano. A Peralada erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Formentera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ontinyent vagy az Atlético Baleares. A Peralada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ontinyent, a Valencia II. A Formentera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Formentera 2623., Peralada 2248. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Peralada jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Formentera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.