Főoldal » Meccsek » 2017. november 19. » Formentera - Olot

Formentera - Olot 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 15-én is volt Olot - Formentera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2017. november 19. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal (Sant Francesc de Formentera)

Formentera győzelem:
18 tipp (58%)
11 tipp (35%)
Olot győzelem:
2 tipp (6%)

Formentera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Olot győzelem
Az elmúlt fél évben a Formentera kétszer nyert hazai pályán, hatszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Formentera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Formentera 1 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Formentera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Formentera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ontinyent vagy az Atlético Baleares. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Palamós, az Ontinyent. A Formentera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Formentera 2623., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Formentera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.