Főoldal » Meccsek » 2022. október 27. » FC Zürich - Bodo/Glimt

FC Zürich - Bodo/Glimt 2:1 (0:1)

Európa-Liga mérkőzés, A csoport - 2022. október 27. 18:45
Helyszín: Stadion Letzigrund (Zürich)

Amahl Pellegrino ('45+1, 0-1), Nikola Boranijasevic ('67, 1-1), Antonio Marchesano ('90+4, 2-1)

FC Zürich győzelem:
21 tipp (36%)
10 tipp (17%)
Bodo/Glimt győzelem:
26 tipp (45%)

FC Zürich utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Bodo/Glimt utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Bodo/Glimt győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Bodo/Glimt csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a FC Zürich kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Bodo/Glimt ötször nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Bodo/Glimt az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Európa-Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Zürich 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Bodo/Glimt pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Bodo/Glimt szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a FC Zürich olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Heart of Midlothian, a Wil vagy a Linfield. A Bodo/Glimt pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valerenga, az Aalesund vagy a Lilleström. A Bodo/Glimt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a FC Zürich olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lugano, a Sion vagy a Grasshoppers. A Bodo/Glimt gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Klaksvík, a Linfield vagy a Tromso. A FC Zürich csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Zürich 91., Bodo/Glimt 394. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Zürich jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Bodo/Glimt nyeri ezt a találkozót.