Főoldal » Meccsek » 2018. december 18. » FC Porto - Moreirense

FC Porto - Moreirense 4:3 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 20-án is volt FC Porto - Moreirense mérkőzés!

Portugál Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2018. december 18. 21:45
Helyszín: Estádio Do Dragăo (Porto)

David Texeira ('8, 0-1), Felipe Monteiro ('13, 1-1), Hernani ('16, 2-1), Iago Santos ('45+1, 2-2), Moussa Marega ('65, 3-2), Moussa Marega ('89, 4-2), Heriberto Tavares ('90+2, 4-3)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Hector Herrera az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét FC Porto - Moreirense mérkőzésen is szerepelt.
  • A FC Porto az utolsó tizennégy mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Benfica ellen szenvedtek vereséget 2018. október 7-én.

FC Porto utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Moreirense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Moreirense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a FC Porto csapatának kedvez (15:7).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a FC Porto stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a FC Porto csapatának kedvez (12:2).

Az elmúlt fél évben a FC Porto kilencszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Moreirense négyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a FC Porto sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Porto 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Moreirense pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján a Moreirense szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a FC Porto olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Galatasaray, a Braga vagy a Schalke 04. A Moreirense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Benfica, a Covilha vagy a Nacional. A FC Porto erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a FC Porto olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guimaraes. A Moreirense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Varzim. A FC Porto csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Porto 12., Moreirense 470. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Porto jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a FC Porto csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.