Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » FC Emmen - Feyenoord

FC Emmen - Feyenoord 2:3 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 21-én is volt FC Emmen - Feyenoord mérkőzés!

Holland Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2020. november 1. 14:30
Helyszín: De Oude Meerdijk (Emmen)

Anco Jansen ('5, 11-esből, 1-0), Mark Diemers ('40, 11-esből, 1-1), Michael de Leeuw ('42, 2-1), Jens Toornstra ('45+3, 2-2), Naoufal Bannis ('90+4, 2-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Eric Botteghin, Steven Berghuis, Jens Toornstra, Tyrell Malacia, Dennis Telgenkamp, Michael Chacón és Keziah Veendorp összesen öt FC Emmen - Feyenoord mérkőzésen szerepeltek.

FC Emmen utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Feyenoord utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Feyenoord győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Feyenoord csapatának kedvez (14:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a FC Emmen stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Feyenoord csapatának kedvez (7:4).

Az elmúlt fél évben a FC Emmen kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Feyenoord háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Feyenoord az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Emmen 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Feyenoord pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Feyenoord szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a FC Emmen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Eindhoven vagy a Telstar. A Feyenoord pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Borussia Dortmund, a Zwolle. A Feyenoord erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

FC Emmen 933., Feyenoord 94. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Feyenoord jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Feyenoord nyeri ezt a találkozót.