Főoldal » Meccsek » 2019. február 24. » FC Cartagena - Atlético Malagueno

FC Cartagena - Atlético Malagueno 3:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2019. február 24. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Cartagonova (Cartagena)

Isaac Aketxe ('4, 1-0), Juan Cruz ('44, 1-1), Fito Miranda ('52, 2-1), Elady Zorrilla ('74, 3-1)

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Atlético Malagueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a FC Cartagena csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a FC Cartagena négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Malagueno kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 8 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Malagueno pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a San Fernando vagy a Talavera. Az Atlético Malagueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético, a San Fernando vagy a Talavera. Az Atlético Malagueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Melilla, az UCAM Murcia vagy a CSKA Moszkva. Az Atlético Malagueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Don Benito, az Almería II vagy a Villanovense. A FC Cartagena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Cartagena 567., Atlético Malagueno 3667. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.