Főoldal » Meccsek » 2020. október 30. » Fatih Karagümrük - Erzurum BB

Fatih Karagümrük - Erzurum BB 5:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Erzurum BB - Fatih Karagümrük mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2020. október 30. 18:00
Helyszín: Necmi Kadıoğlu Stadyumu (İstanbul)

Papa Ndiaye ('11, 1-0), Lucas Biglia ('28, 11-esből, 2-0), Papa Ndiaye ('45+4, 3-0), Alassane Ndao ('71, 4-0), Erik Sabo ('90+1, 5-0), Ricardo Gomes ('90, 5-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Fatih Karagümrük utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Erzurum BB utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Erzurum BB győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Fatih Karagümrük csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Fatih Karagümrük stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Erzurum BB csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Fatih Karagümrük kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Erzurum BB kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Erzurum BB az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Fatih Karagümrük 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Erzurum BB pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az Erzurum BB szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Fatih Karagümrük olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Istanbul Basaksehir, a Boluspor vagy az Adanaspor. Az Erzurum BB pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kayserispor, az Osmanlispor vagy az Ankaragücü. Az Erzurum BB erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Fatih Karagümrük 2173., Erzurum BB 1600. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Erzurum BB jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Erzurum BB nyeri ezt a találkozót.