Főoldal » Meccsek » 2020. január 27. » Fatih Karagümrük - Altinordu

Fatih Karagümrük - Altinordu 3:3 (1:0)

Török Másodosztály mérkőzés, 19. forduló - 2020. január 27. 17:00
Helyszín: Vefa Stadı (İstanbul)

Cristóbal Jorquera ('44, 1-0), Kemal Rüzgar ('63, 1-1), Ramazan Civelek ('70, 2-1), Cristóbal Jorquera ('90+8, 11-esből, 3-1), Kemal Rüzgar ('90+2, 3-2), Kemal Rüzgar ('90+4, 3-3)

58%

• Három gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Az Altinordu összes gólját (három gólt) Kemal Rüzgar szerezte.

Fatih Karagümrük győzelem:
19 tipp (43%)
15 tipp (34%)
Altinordu győzelem:
10 tipp (22%)

Fatih Karagümrük utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Altinordu utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Altinordu győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Fatih Karagümrük csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Fatih Karagümrük egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Altinordu egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Török Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Fatih Karagümrük 2 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Altinordu pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Fatih Karagümrük jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Fatih Karagümrük olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Keciörengücü, az Erzurum BB vagy az Ümraniyespor. Az Altinordu gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Keciörengücü, a Hatayspor vagy az Erzurum BB. A Fatih Karagümrük csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Fatih Karagümrük 2554., Altinordu 1824. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Altinordu jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Fatih Karagümrük csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.