Főoldal » Meccsek » 2017. november 5. » Extremadura - FC Cartagena

Extremadura - FC Cartagena 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. június 24-én is volt FC Cartagena - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2017. november 5. 17:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább FC Cartagena győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a FC Cartagena csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Extremadura stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a FC Cartagena csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Extremadura ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Cartagena négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Cartagena pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Granada II vagy a Jumilla. A FC Cartagena pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia, a Granada II vagy a Jumilla. A FC Cartagena erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Extremadura 1692., FC Cartagena 572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a FC Cartagena nyeri ezt a találkozót.