Főoldal » Meccsek » 2018. május 20. » Extremadura - Deportivo La Coruna II

Extremadura - Deportivo La Coruna II 2:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. május 26-án is volt Deportivo La Coruna II - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály mérkőzés, feljutásért, negyeddöntő - 2018. május 20. 20:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Enric Gallego ('10, 1-0), Carlos Valverde ('15, 2-0), Uxío Da Pena ('33, 2-1)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Deportivo La Coruna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo La Coruna II győzelem
Az elmúlt fél évben az Extremadura négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna II háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, az UCAM Murcia vagy a Melilla. A Deportivo La Coruna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guijuelo, az Atlético Madrid II vagy a Rápido de Bouzas. Az Extremadura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lorca Deportiva, a Villanovense vagy a Linense. A Deportivo La Coruna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gimnástica Segoviana, a Talavera vagy a Real Valladolid II. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., Deportivo La Coruna II 2160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Extremadura csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.