Főoldal » Meccsek » 2022. május 6. » Excelsior Rotterdam - NAC Breda

Excelsior Rotterdam - NAC Breda 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 22-én is volt NAC Breda - Excelsior Rotterdam mérkőzés!

Holland Másodosztály mérkőzés, 38. forduló - 2022. május 6. 20:00
Helyszín: Van Donge & De Roo Stadion (Rotterdam)

Odysseus Velanas ('10, 0-1), Thijs Dallinga ('45+1, 1-1), Reuven Niemeijer ('48, 2-1), Dion Malone ('90+4, 2-2)

• Jethro Mashart az egyetlen a mezőnyből, aki hét Excelsior Rotterdam - NAC Breda mérkőzésen is szerepelt.

Excelsior Rotterdam utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

NAC Breda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább NAC Breda győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a NAC Breda csapatának kedvez (12:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Excelsior Rotterdam stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a NAC Breda csapatának kedvez (5:2).
Az elmúlt fél évben az Excelsior Rotterdam négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a NAC Breda négyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Excelsior Rotterdam sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Excelsior Rotterdam 6 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a NAC Breda pedig idegenben ötször nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Excelsior Rotterdam jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Excelsior Rotterdam olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Roda, a Den Bosch vagy az Ajax II. A NAC Breda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Almere City, a Den Bosch vagy a Telstar. Az Excelsior Rotterdam erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Excelsior Rotterdam olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Telstar, a FC Emmen vagy a Den Haag. A NAC Breda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Utrecht II, a Helmond vagy a FC Emmen. Az Excelsior Rotterdam csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Excelsior Rotterdam 812., NAC Breda 343. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a NAC Breda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.