Főoldal » Meccsek » 2023. január 29. » Estrela - Feirense

Estrela - Feirense 4:1 (1:0)

Portugál Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2023. január 29. 16:30
Helyszín: Estádio José Gomes (Amadora)

Joao Paulo Fernandes ('45+1, öngól, 1-0), Tavares ('58, 2-0), Tiago Dias ('67, 2-1), Joao Paredes ('84, öngól, 3-1), Ronald ('90+1, 4-1)

• A mérkőzésen két öngól is született. Mindet a Feirense játékosai lőtték a saját kapujukba.
  • Az Estrela már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. november 27-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Moreirense verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Estrela utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Feirense utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Feirense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Estrela stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Feirense csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Estrela kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Feirense egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Estrela sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Estrela 4 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Feirense pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Estrela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Estrela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Penafiel, a Covilha vagy az UD Oliveirense. A Feirense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Penafiel, a Covilha vagy a Benfica II. Az Estrela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Estrela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Benfica. A Feirense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Uniao Torreense. Az Estrela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Estrela 2889., Feirense 389. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Feirense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Estrela csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.