Főoldal » Meccsek » 2021. január 4. » Estoril - Penafiel

Estoril - Penafiel 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 2-án is volt Penafiel - Estoril mérkőzés!

Portugál Másodosztály mérkőzés, 14. forduló - 2021. január 4. 18:00
Helyszín: Estádio António Coimbra da Mota (Estoril)

Miguel Crespo ('20, 1-0), Capela ('45+2, öngól, 2-0), Hugo Gomes ('51, 3-0), Paulo Henrique ('90+3, 3-1)

• Rafa Sousa az egyetlen a mezőnyből, aki hét Estoril - Penafiel mérkőzésen is szerepelt.

Estoril utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Penafiel utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Penafiel győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Penafiel csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Estoril stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Penafiel csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Estoril háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Penafiel kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Estoril sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Estoril 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Penafiel pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Estoril jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Estoril olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leixőes, az Arouca vagy a Boavista Porto. A Penafiel pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FC Porto II, a Cova Piedade vagy a Lagos. Az Estoril erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Estoril 421., Penafiel 389. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Penafiel jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Estoril csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.