Főoldal » Meccsek » 2020. október 20. » Estoril - Feirense

Estoril - Feirense 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 9-én is volt Feirense - Estoril mérkőzés!

Portugál Másodosztály mérkőzés, 6. forduló - 2020. október 20. 21:30
Helyszín: Estádio António Coimbra da Mota (Estoril)

Abdul-Aziz Yakubu ('20, 1-0), Fábio Espinho ('24, 11-esből, 1-1), Hugo Bastos ('45+4, 2-1), Joao Tavares ('56, 2-2), Harramiz ('59, 3-2), Abraham Marcus ('90+4, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Paraiba az egyetlen a mezőnyből, aki öt Estoril - Feirense mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Estoril utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Feirense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Feirense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Feirense csapatának kedvez (6:1).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Estoril stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Feirense csapatának kedvez (6:1).

Az elmúlt fél évben az Estoril kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Feirense háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Feirense az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Estoril 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Feirense pedig idegenben kétszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Estoril olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leixőes vagy az Arouca. A Feirense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Académica, a Vilafranquense. Az Estoril erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Estoril 436., Feirense 398. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Feirense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Feirense nyeri ezt a találkozót.