Főoldal » Meccsek » 2016. március 12. » Espanyol II - Olímpic de Xativa

Espanyol II - Olímpic de Xativa 4:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2016. március 12. 17:00

Álex Serrano ('5, 1-0), Marc Gual ('58, 2-0), Marc Gual ('75, 3-0), Yhonathan Bedoya ('88, 4-0)

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Olímpic de Xativa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Espanyol II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olímpic de Xativa kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Espanyol II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Espanyol II 6 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olímpic de Xativa pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Espanyol II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Espanyol II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, az Alcoyano vagy a Reus Deportiu. Az Olímpic de Xativa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a L'Hospitalet vagy a Huracán Valencia. Az Espanyol II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Espanyol II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense, az Atlético Baleares vagy a Hércules. Az Olímpic de Xativa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pobla Mafumet, az Eldense vagy a Badalona. Az Espanyol II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Espanyol II 1820., Olímpic de Xativa 2671. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Espanyol II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Espanyol II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.