Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 25. » Envigado - Independiente Medellín

Envigado - Independiente Medellín 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 20-án is lesz Envigado - Independiente Medellín mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2022. szeptember 25. 21:00
Helyszín: Estadio Polideportivo Sur (Envigado)

Daniel Londono ('45+4, 1-0), Luciano Pons ('54, 1-1), Diber Cambindo ('90+1, 1-2)

• Iván Rojas az egyetlen a mezőnyből, aki tizennégy Envigado - Independiente Medellín mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Independiente Medellín már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. augusztus 29-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Águilas Doradas verte őket).

Envigado utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Independiente Medellín utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Independiente Medellín győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Independiente Medellín csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok háromszor játszottak az Envigado stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Envigado csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben az Envigado kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Independiente Medellín egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Envigado sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Envigado 5 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Independiente Medellín pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Envigado jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Santa Fe, az Atlético Bucaramanga vagy az Águilas Doradas. Az Independiente Medellín pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportes Tolima, a La Equidad vagy az Atlético Bucaramanga. Az Independiente Medellín erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Magdalena, az Águilas Doradas vagy a La Equidad. Az Independiente Medellín gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Nueve de Octubre, a Cortuluá vagy a Jaguares de Córdoba. Az Envigado csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Envigado 1348., Independiente Medellín 737. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Independiente Medellín jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.