Főoldal » Meccsek » 2022. július 17. » Envigado - Alianza Petrolera

Envigado - Alianza Petrolera 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 7-én is volt Envigado - Alianza Petrolera mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2022. július 17. 21:00
Helyszín: Estadio Polideportivo Sur (Envigado)

Richard Rentería ('7, 0-1), Jesús Hernández ('12, 11-esből, 1-1), Kevin Londono ('45+2, 1-2), Juan Zapata ('90+4, 2-2)

• Santiago Londono az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Envigado - Alianza Petrolera mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Envigado utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Alianza Petrolera utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Alianza Petrolera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Envigado csapatának kedvez (8:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Envigado stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Envigado csapatának kedvez (5:4).

Az elmúlt fél évben az Envigado kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alianza Petrolera kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alianza Petrolera az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Envigado 6 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alianza Petrolera pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Envigado jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Santa Fe, a Deportivo Cali vagy a Deportivo Pasto. Az Alianza Petrolera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Santa Fe, az América de Cali vagy a Deportivo Pereira. Az Envigado erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Equidad, a Deportes Tolima vagy az Atlético Nacional. Az Alianza Petrolera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jaguares de Córdoba, az Atlético Bucaramanga vagy a La Equidad. Az Envigado csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Envigado 1368., Alianza Petrolera 1347. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alianza Petrolera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Envigado csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.