Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 20. » Emirates Club - Dibba Al Fujairah

Emirates Club - Dibba Al Fujairah 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 22-én is volt Dibba Al Fujairah - Emirates Club mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2018. szeptember 20. 15:25
Helyszín: Emirates Club Stadium (Rās al-Khaymah)

Saeed Al Ghafri ('43, 1-0), Yasen Al Bakhet ('82, 1-1), Amer Bazuhair ('86, 11-esből, 2-1), Walid Amber Esmail ('90+4, 3-1), Ahmed Ibrahim Hilal ('90+7, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • Ahmed Ibrahim Hilal, Driss Fettouhi és Khaled Ambar Esmaeel összesen hat Emirates Club - Dibba Al Fujairah mérkőzésen szerepeltek.
  • A Dibba Al Fujairah az utolsó öt mérkőzését mind elveszette. Utoljára az Emirates Club ellen sikerült győzniük 2018. április 20-án.

Emirates Club utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Dibba Al Fujairah győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Dibba Al Fujairah csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Emirates Club stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Dibba Al Fujairah csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Emirates Club egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Dibba Al Fujairah egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Emirates Club sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Emirates Club 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Dibba Al Fujairah pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát az Emirates Club jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Emirates Club olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Ain. A Dibba Al Fujairah gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Baniyas. Az Emirates Club csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Emirates Club 2295., Dibba Al Fujairah 2334. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Emirates Club jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Emirates Club csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.