Főoldal » Meccsek » 2023. március 19. » Eldense - Real Sociedad II

Eldense - Real Sociedad II 2:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2023. március 19. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Juanto ('21, 1-0), Pablo Marín ('31, 1-1), Toni Abad ('67, 2-1), Olasagasti ('88, 11-esből, 2-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Real Sociedad II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Sociedad II csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Eldense ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Sociedad II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 9 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Sociedad II pedig idegenben háromszor nyert, hétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Sabadell vagy a Gimnastic. A Real Sociedad II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, a Real Unión vagy az Amorebieta. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao. A Real Sociedad II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gimnastic. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2347., Real Sociedad II 1009. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.