Főoldal » Meccsek » 2017. március 26. » Eldense - Gava

Eldense - Gava 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2017. március 26. 16:00

Boris Garrós ('16, 0-1)

• Az Eldense már tíz mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. január 15-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Prat csapatát).

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Gava utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Gava győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Gava csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Eldense egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gava egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 2 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gava pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera. A Gava pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Espanyol II. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badalona, az Atlético Baleares vagy az Alcoyano. A Gava gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mallorca II, a Levante II vagy a Valencia II. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2254., Gava 2572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eldense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.